آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

کاربرد V-Ray در جلوه های ویژه و افکت های سینمایی

آموزش کاربرد اینجین قدرتمند ویری در جلوه ای ویژه V-Ray for VFX
کاربرد ویری در جلوه ویژه و افکت های سینمایی

در این سری از آموزش های رندرینگ پیشرفته و حرفه ای پلاگین ویری ، میخواهیم آموزش کاربرد پلاگین ویری در جلوه ای ویژه ، توسط متخصص جلوه های ویژه، آقای Simeon Balabanov را برسی کنیم.

در این کورس، ویژگیهای جدید پلاگین ویری را برای کاربران زیادی از جمله : تری دی مکس  3ds Max، مایا Maya ، ویری برای راینو Rhino ، ویری برای اسکچاپ Sketchup ، و پلاگین ویری برای Revit و … را مورد بحث خواهد گذاشت.

همچنین در این دوره، در مورد متریال های VRscans که ساخت خود شرکت chaosgroup game-changing material scanning technologyاست را برسی میکنیم. و کاربرد آن را در صنعت ساخت بازی کامپیوتری ، برسی خواهد کرد.

آقای Simeon Balabanov ، یکی از حرفه ای ترین کاربران و متخصص های جلوه های ویژه و 3D با بیش از 6 سال تجربه در زمینه مدل سازی و رندر 3D است.  قبل از پیوستن به گروه Chaos، او بعنوان یک ناظر CG در برخی از بزرگترین استودیوهای انیمیشن در بلغارستان کار کرد سیمون در سال 2012 به تیم Chaos Group 3D پیوست و از آن زمان، یکی از شرکت کنندگان برجسته شرکت در V-Ray برای 3ds Max و V-Ray برای مایا است.او دارای مدرک لیسانس در مهندسی صنایع از دانشگاه فنی صوفیه است.

آموزش کاربرد اینجین قدرتمند ویری جلوه ای ویژه V-Ray for VFXآموزش کاربرد اینجین قدرتمند ویری جلوه ای ویژه V-Ray for VFXآموزش کاربرد اینجین قدرتمند ویری جلوه ای ویژه V-Ray for VFX

آموزش تصویری ویری Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش آموزش کاربرد پلاگین ویری در جلوه ای ویژه V-Ray for VFX

آموزش کاربرد اینجین قدرتمند ویری در جلوه ای ویژه V-Ray for VFX and Automotive

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

صفر تا صد آموزش فارسی پلاگین ویری VRay 3.0 3ds Max

آموزش فارسی پلاگین ویری

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا