آموزش گرافیک 2 بعدی

دانلود آموزش کامل لایت روم کلاسیک Lightroom Classic CC

آموزش جزء به جزء لایت روم Udemy Lightroom Classic CC Crash Course

دانلود آموزش کامل لایت روم کلاسیک سی سی Udemy Lightroom Classic CC Crash Course

دانلود فیلم آموزشی یودمی Udemy – Lightroom Classic CC Crash Course: در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Udemy – Lightroom Classic CC Crash Course را دانلود کنید برای یادگیری جز به جزء نرم افزار لایت روم کلاسیک در سایت یودمی منتشر شده است.

در پایان این دوره آموزش کامل لایت روم کلاسیک سی سی نحوه مدیریت و سازماندهی تصاویر روی کامپیوترتان را صورت ماثر و کارامد یاد گرفته اید

نرم افزار لایت روم کلاسیک Lightroom Classic CC Adobe’s ابزاری قدرتمند برای مدیریت عکس و ویرایش عکس است که واردات importing، سازماندهی ، مدیریت و مکان یابی تصاویر را به صورت فوری انجام می دهد. از آنجا که این نرم افزار مبتنی بر گردش کار غیر مخرب است ، کلیه ویرایش ها بطور خودکار در کاتالوگ Lightroom شما نگهداری می شوند و شما را با داشتن یک بانک اطلاعاتی جامع از ویرایش ها و تاریخ قادر می سازد.

در این دوره آموزشی ، شما می توانید نحوه استفاده از ابزارهای قدرتمند با یک کلیک و کنترل های پیشرفته را برای ایجاد عکس های خوب با ویرایش رنگ ها ، ایجاد عکس های کسل کننده پر جنب و جوش vibrant ، از بین بردن اشیاء منحرف و درست کردن پرسپکتیو، صاف کردن عکس های چسبان یاد بگیرید.

 

دانلود آموزش کامل لایت روم کلاسیک سی سی به صورت جزء به جزء

Udemy Lightroom Classic CC Crash Course

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا