پلاگین سینما فوردی

پلاگین ویری سینمافوردی V-Ray 6.1 Cinema 4D

دانلود ویری برای سینما فودری Chaos V-Ray 6.1 for Cinema 4D به همراه نصب کرک

دانلود پلاگین ویری برای سینمافوردی Chaos V-Ray 6.1 for Cinema 4D

در این صفحه میتوانید آخرین ورژن پلاگین رندرینگ ویری برای سینمافوردی Chaos V-Ray 6.1 for Cinema 4D را دانلود کنید.

آخرین ورژن پلاگین رندرینگ ویری برای سینما فوردی 3.70.05 به همراه کرک های تست شده رو میتونید همیشه از همین صفحه دریافت کنید.

کیفیت رندر QUALITY: پلاگین V-Ray با تمام نور، سایه و ابزارهای رندر شما نیاز به ایجاد تصاویر حرفه ای، عکس فانتزی و انیمیشن دارد.

قدرت رندر POWER: ساخته شده برای رسیدگی به بزرگترین پروژه های خود و سخت ترین صحنه های خود را. همه چیز را با V-Ray رندر کنید.

سرعت بیشتر در رندرگیری SPEED: زمان انتظار کمتر و وقت بیشتری خلاقیت را صرف کنید. بهترین کار خود را انجام دهید و هر لحظه ای را از دست ندهید، از طریق CPU یا GPU، محلی یا از طریق شبکه.

کنترل خلاقانه بیشتر کادر رندر CREATIVE CONTROL: پلاگین V-Ray شما را در صندلی راننده قرار می دهد. شما در کنترل هستید با ویژگی های همه کاره V-Ray، شما می توانید بهترین روش برای صحنه خود را انتخاب کنید.

ادغام بهتر با نرم افزار سینما فوردی DEEP C4D INTEGRATION: یکپارچه سازی عمیق C4D عمیق V-Ray، مایع گردش کار خود را حفظ می کند و صاف و بهترین ترکیب هر دو جهان را دارد [C4D و V-Ray]

استاندارد صنعتی و تجاری بهتر Industry standards: هنرمندان مستقل و استودیوهای برتر هر روز برای ایجاد طرح های سطح جهانی و جلوه های بصری V-Ray را انتخاب می کنند.

هسته جدید ویری 6.1 : سرعت FAST CPU و GPU RENDERING SPEED: در V-Ray 6.1 تمام قسمت های موتور تا حد زیادی افزایش یافته است. پردازشگر فوق العاده بهینه شده پردازشگر به ارمغان می آورد V-Ray به سرعت هرگز قبل از رندر، ارائه یک ابزار ابزار کامل و قدرتمند برای تصاویر با کیفیت بالا و با وضوح بالا و انیمیشن با V-Ray. V-Ray روش های ردیابی صحیح فیزیکی 100٪ فیزیکی را فراهم می کند. علاوه بر این، V-Ray 6.1 هم اکنون گزینه های رندر سریع GPU را برای پیش نمایش و رندر نهایی قاب ارائه می دهد (برای ویژگی های پشتیبانی شده – به صفحه پرسش و پاسخ).

استفاده ساده – نمونه برداري کامل اتوماتيک جديد NEW FULL AUTOMATIC SAMPLING: سادگی یکی از بهترین ویژگی های جدید است. جدید نمونه برداری اتوماتیک V-Ray 6.1 با تکنولوژی ردیابی اشعه ماوراء بنفش مبتنی بر واریانس، به طرز چشمگیری برای کار هنرمندان در حذف نیاز به تنظیم یا تنظیم هر تنظیم پیچیده ارائه می دهد – فقط نوع موتور GI، زمان رندر و شروع را انتخاب کنید تفسیر. زیربخشها، تنظیمات فنی رندر، همه چیز مورد نیاز در V-Ray 3.7.1 نیست. رندر پیشرفته پیشرفته برای پردازنده و پردازنده گرافیکی به شما یک بازخورد فوری در نتیجه ارائه می دهد.

گلوبال ایلومیشن و  روشنایی و دقیق GLOBAL ILLUMINATION & ACCURATE LIGHTS: V-Ray با استفاده از روش های ردیابی دقیق اشعه فیزیکی، دقیقا برای محاسبه نور و نور منعکس (GI)، همانطور که ما آن را در واقعیت می بینیم، از روش های دقیق تشخیص استفاده می کنیم. شما می توانید از چند گزینه روشنایی جهانی را انتخاب کنید – دقیق ردیابی مسیر، تقریبی یا ترکیبی از هر دو.

بی دی آر فا فیزیکی با متریال و شیدر های جدید PHYSICAL LAYERED BRDF WITH NEW MATERIALS & SHADER: پلاگین ویری برای سینمافوردی V-RAYforC4Dدنیای واقعی و چند لایه BRDF برای ایجاد بالا پایان و مواد فیزیکی درست است را ارائه می دهد درست است. انواع متریال BRFD ویژه به شما می دهد تمام ابزار و هنرمند می تواند برای به نتایج دلخواه خودش برسد.

دوربین های فیزیکی – VR Ready – 360 درجه دوربین های STEREO: سیستم دوربین V-Rays در دنیای واقعی شما را مانند یک عکاس کار می کند، تمام کنترل های فیزیکی را ارائه می دهد و عمق میدان دقیق و تاری حرکت سینمایی را فراهم می کند. جدیدترین مدل های دوربین های استریوی VR 360 به شما اجازه می دهد تا به جدیدترین فن آوری های VR برسید.

فضای نامحدود در برابر پوسته و نقشه برداری سه بعدی TRIPLANAR MAPPING: برچسب UV UV جدید ما کانال های UV به C4D را به ارمغان می آورد. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده از UV های نامحدود در هر سایه برای کنترل جامع UV نقشه برداری. ویژگی نقشه برداری جدید Triplanar یک گردش کار هنری دوستانه را به مدل های نقشه مناسب ارائه می دهد که هیچ نقشه UV ندارند.

PROXIES و مقابله با ابزارهای پوشاننده و رندومیزاسیون متریال: صحنه های عظیم را با اشیاء پروکسی رندر کنید. پروکسی های V-Ray به طور موثر جایگزین هندسه پیچیده صحنه و بار تنها در زمان رندر. از طريق تغييرات تصادفی شيدرها و مواد، شما می توانيد تغييرات رنگ و بافت را به پروکسی ها و نمونه های رندر کنترل کنيد.

حالت های جدید SKY، RELEASE SPEED و VOLUME سریع تر: V-Ray 6.1 چندین مدل آسمان واقعی را برای روشنایی واقع گرایانه از صحنه های بیرونی و داخلی، از جمله آسمان هوسک با جرم اتمی ارائه می دهد. مه محيط محيط زيست در حال حاضر به سرعت در حال تغيير است و در هر مادي نيز امکان دارد که ابرها، مه، نور حجمي، اشعه خدا و غيره باشد.

FULL MAXON HAIR، FUR، SPLINE و GRASS RENDER SUPPORT: پلاگین V-RAYforC4D 6.1 به طور کامل از Maxon Hair با استفاده از هندسه واقعی 3D با استفاده از روشهای موثر موی فشرده V-Ray پشتیبانی می کند. موی V-Ray BRDF موی سایه مو را درست می کند. اثرات مانند نمونه برداری پایه رنگ، رنگ نارنجی و شفافیت، پشتیبانی می شوند. همچنین شامل V-RayFur و V-Ray FastFur می باشد.

NEW VFB WIN & OSX – LUT CONTROL، DENOISER و EFFECTS لنز: پیشرفته VFB ابزارهای سطح بالا مانند اصلاح رنگ، قرار گرفتن در معرض، تعادل رنگ سفید، پشتیبانی LUT، تاریخچه، اثرات لنز V-Ray و ابزار جدید V-Ray را ارائه می دهد که می تواند تا حد زیادی سرعت بخشیدن به ارائه دهندگان را افزایش دهد. این در ویندوز و OSX در دسترس است.

جدید V-RAY CLIPPER، RENDER TIME BOOLEANS و MENDER RENDER
Vray 3.6 ارائه می دهد یک گیره زمان واقعی که به شما اجازه می دهد هر هندسه را کاهش دهد، حتی چندین بار پروکسی، و ساخت بخش های معماری از ساختمان های بزرگ نسیم با آن است. همچنین دارای گزینه ای برای استفاده از هندسه سفارشی برای رولرهای زمانبندی است. هر Vray BRDF داراي گزینه گرد کردن raytraced برای لبه چفت شدن اتوماتیک است، برای افزایش واقع گرایی. ابزار رندر ماسک جدید به شما امکان می دهد تا هر منطقه رندر را با روش های مختلف مخفی کنید.

پردازنده و پردازنده گرافیکی RENDER & NEW IPR پیش نمایش پنجره: V-Rays گزینه های رندر تولید معروف در سرعت و ویژگی های بیشتر افزایش یافته است. در کنار پردازنده بسیار سریع و قدرتمند CPU تولید، ما در حال حاضر گزینه ای برای استفاده از GPU برای تولید برای ویژگی های پشتیبانی شده GPU (برای ویژگی ها / محدودیت ها – نگاه کنید به صفحه پرسش و پاسخ). در پنجره جدید IPR، شما می توانید صحنه خود را در حالت CPU یا GPU پیش نمایش کنید. همچنین، اثرات لنز VFB و انحصار دهنده شتاب گرافیکی را به رندرهای خود اضافه می کند.

المنت های RENDER جدید توسعه یافته، ID Passes و ویژگی انتخاب نور: V-Ray 6.1 مجموعه گسترده ای از عناصر رندر و کانال های انتخاب شیء / مواد را از طریق ویژگی Multipass برای خطوط تولید حرفه ای پس از تولید ارائه می دهد. همچنین از حالا برای انتخاب چراغ در لایه های جداگانه، برای تغییر رنگ و یا شدت بعد از طریق ابزار ویرایش پست پشتیبانی می کند.

V-RAY DR و FULL UNLIMITED C4D CMD-LINE / TEAMRENDERING: در پلاگین V-Ray از هسته طراحی شده است تا در سیستم های توزیع شده ارائه شود. این ارائه رندر توزیع شده V-Ray بومی (DR) با گره های رایگان DR شامل می شود. دکتر از پردازنده و پردازنده گرافیکی پشتیبانی می کند و به شما اجازه می دهد تا تنها در گره رندر کنید، به غیر از دستگاه محلی. علاوه بر این، از Maxon Team / Cmd پشتیبانی می کنیم که برای عکس ها و انیمیشن ها، با گره های رایگان نامحدود گنجانده شده است!

 

دانلود ویری برای سینما فودری (ورژن ادونس – پیشرفته) + کرک تست شده و جدید

Chaos V-Ray 6.1 for Cinema 4D Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا