پلاگین سینما فوردی

پلاگین رندر کرونا Corona Renderer v3.2 سینمافوردی R14 تا R20

دانلود پلاگین رندر کرونا Corona Renderer v3.2 سینمافوردی R14 تا R20

دانلود پلاگین کرونا برای سینمافوردی

در این صفحه میتوانید آخرین نسخه از پلاگین رندر کرونا برای نرم افزار سینمافوردی (next version of Corona Renderer v3.2 for Cinema 4D R14 to R20 (Windows) را دانلود کنید.

در نسخه جدید پلاگین رندر کرونا برای سینمافوردی، رندر های فوق العاده با کیفیت بالا (high quality renders) را که به لطف تکنولوژی ری تریس (ray tracing) استفاده شده در آن بدست آوریم را شاهد هستیم. همچنین رابط کاربری (user interface) ساده تر شده و سازگار تر با Cinema 4d را میتوانید تجربه کنید.

در نسخه جدید پلاگین رندر کرونا برای سینمافوردی، میتوانید پنجره کار با متریال های material editor را مشاهده کنید که بیشتر شبیه به پنل ماده سازی خود سینمافوردی است و برای شما پیش نمایش بهتری از متریال های چند لایه و پیچیده را ارائه میکند. که در قسمت (material preview sphere/shapes) میتوانید این ویژگی جدید را مشاهده کنید.

ویژگی های جدید کرونا برای سینمافوردی Corona Renderer v3.2 for Cinema 4D R14 to R20

  • Corona Material
  • پنل متریال جدید کرونا
  • دیس پلیس منت متریال جدید Basic displacement
  • ساپورت کامل از آبشن جدید C4D’s 2D Shaders
  • ساپورت نورهای محلی و موضعی Area Lights
  • افکت های مخصوص دوربین رندر جدید (Depth of field  + Motion Blur)
  • ساپورت کامل از متریال های قدیمی سینمافوردی Cinema 4D materials
  • پیش نمایش باکت رندر رویه ای Progressive rendering and bucket rendering
  • شبیه سازی آسمان و خورشید برای رندر بیرونی و داخلی Physical Sky and Sun
  • انجام محاسبات Global illumination به دو روش (path tracing  + HD cache)

دانلود رایگان پلاگین رندر کرونا Corona Renderer v3.2 تری دی مکس R14 تا R20

Corona Renderer v3.2 for Cinema 4D R14 to R20 Win

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
 www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده

 

 These are beneficial when creating a building design for a number of reasons, and we can help you to take advantage of these دانلود پلاگین کرونا رندر Corona Renderer 3.2 برای 3ds Max benefits.The drafter services we provide in architectural rendering can دانلود corona 3 really breathe life into your ideas and designs. این امر به دانلود پلاگین رندر کرونا شما کمک می کند که در زمان ارتقاء اموزش نصب موتور رندر کرون طراحی خود به سرمایه گذاران بالقوه ، از کمک های فروش اضافی استفاده کنید، به کرک کرونا 3 شما این امکان را می دهد تا ایده های خود را که ممکن است دانلود کرونا رندر 3 برای تری دی مکس 2013 تا 2020 و سینما فوردی لاگین قدرتمند و کلیدی در زمینه رندر برای نرم افزار Autodesk 3ds Max, پیش از آن نتوانسته اند، تجسم کنید. در مراحل اولیه دانلود کرونا برای مکس 2017 دانلود پلاگین رندر کرونا طراحی، می توان از آن برای تست مفاهیم طراحی دانلود کرونا برای مکس 2018 استفاده کرد.
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=97916 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا