آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش گردش کار Lightroom Classic CC برای عکاسان

CreativeLive – Adobe Lightroom Classic CC Workflow for Photographers

CreativeLive – Adobe Lightroom Classic CC Workflow for Photographers

در این صفحه میتوانید دوره آموزش گردش کار نرم افزار لایت روم کلاسیک سی سی برای عکاسان CreativeLive – Adobe Lightroom Classic CC Workflow for Photographers را دانلود کنید و روی تصاویر تان مدیریت و تنظیمات حرفه ای را روی آنها اعمال کنید.

در پایان این دوره آموزشی، یاد گرفته اید که چگونه یک پرونده را مانند یک حرفه ای روتوش کنید و مدیریت کنید.ویدئو های بیشتر آموزش لایت روم را از اینجا دانلود کنید.

کاتالوگ Adobe Lightroom Classic CC خود را به مجموعه ای سازمان یافته از تصاویر تبدیل کنید که حتی ماری کوندو به آن افتخار می کند. در این کلاس متمرکز بر گردش کار ، یک گردش کار کارآمد و کارآمد از سازمان به ویرایش تصویر ایجاد خواهید کرد. با استفاده از Adobe Lightroom Classic CC ، شما بهترین روش ها را برای ویرایش و سازماندهی در داخل نرم افزار Creative Cloud Adobe خواهید آموخت ، سپس یک گردش کار متناسب با سبک عکاسی خود ایجاد کنید. از جدیدترین ابزارهای لایت روم استفاده کرده و بر گردش کار لایت روم از ابتدا تا انتها تسلط پیدا کنید.

با سازماندهی ، بر ابزارهای کاتالوگ لایت روم از موارد ضروری مانند مجموعه ها گرفته تا ویژگی های برتر مانند کاتالوگ الگو و از پیش تنظیمات واردات مسلط شوید. بیاموزید که چگونه از بی نظمی تصاویر به کاتالوگی بروید که به راحتی قابل جستجو است.

سپس ، تصاویر خود را با گردش کاری ویرایش شده طراحی کنید که هم برای حداکثر کارایی و هم برای کیفیت تصویر طراحی شده است. بیاموزید که چگونه از ابزارهای تنظیم لایت روم ، از ویرایش های گسترده جهانی تا جزئیات جزئی ، استفاده کنید. دانیل به عکاسان نشان می دهد که چگونه کیفیت تصاویر و سازماندهی دنیای دیجیتال شما را بهبود ببخشند و زمان کار را کاهش دهند.

آموزش گردش کار نرم افزار لایت روم کلاسیک سی سی برای عکاسان

  • رنگ ها را از Lightroom چاپ و مدیریت کنید
  • ابزار ویرایش تصویر Master Lightroom در Develop Module
  • برای سازماندهی و ویرایش یک گردش کار کارآمد از Lightroom ایجاد کنید
  • کتابخانه خود را با پوشه ها ، پوشه های هوشمند و مجموعه ها سازماندهی کنید
  • زمان دوره: 5:30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش گردش کار Adobe Lightroom Classic CC برای عکاسان

CreativeLive – Adobe Lightroom Classic CC Workflow for Photographers

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا