آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی نرم افزار ایندیزاین : تنظیم جدول InDesign CC 2018 table

فیلم آموزش ساخت تنظیم انتقال استایل جدول ایندیزاین InDesign CC table

آموزش ساخت جداول نرم افزار ایندیزاین Create tables

تنظیم انتقال استایل جدول table : شامل ردیف ها (rows ) و ستون های سلول (columns of cells) است. یک سلول مانند یک text frame است که می توانید به متن، anchored frames یا جداول دیگری را اضافه کنید. ایجاد جداول را میتوان از نسخه Adobe InDesign CS5 به بالا تر انجام بدهید یا به صورت نستقیم آن را به سایر نرم افزار های دیگر export کنید.

جدول ایندیزاین، شامل ردیف ها و ستون های سلول است. یک سلول مانند یک کادر متن است که در آن شما می توانید متن، گرافیک درون خطی یا جداول دیگر اضافه کنید. شما می توانید جداول InDesign CC table را از ابتدا یا با تبدیل آنها از متن موجود ایجاد کنید. شما همچنین می توانید یک جدول را در یک جدول جاسازی کنید.هنگامی که یک جدول ایجاد می کنید، جدول جدید عرض کادر فریم کانت را پر می کند. یک جدول در همان خط زمانی وارد می شود که نقطه ورود در ابتدای خط یا در خط بعدی است، زمانی که نقطه درج در وسط یک خط است.

جداول با متن اطراف جریان را فقط به صورت خطی انجام می دهند. به عنوان مثال، یک جدول از طریق فریم های رشته ای حرکت می کند زمانی که متن بالای آن در اندازه نقطه یا وقتی متن اضافه یا حذف می شود، تغییر می کند. با این وجود، یک جدول نمیتواند بر روی یک کادر متن در مسیر ظاهر شود. در ادامه، با سایر آموزش های صفحه بندی در ایندیزاین به زبان فارسی، با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی نرم افزار ایندیزاین : ساخت جدول InDesign CC 2018 table

دانلود نسخه کامل این فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی (از صفر تا صد)

دوره جامع نرم افزار indesign cc

 

Adobe نسخه جدیدی از InDesign-InDesign CC 2018 را منتشر کرده است. پس از سابقه CC 2017، Adobe آن را در ارتباط با رویداد بزرگ Creative Cloud خود، ادوبی MAX 2017، این سال در لاس وگاس برگزار کرد. دانلود فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی بر خلاف InDesign CC 2017، که آموزش ایندیزاین به زبان فارسی pdf بر یک رابط کاربری جدید بیش از ویژگی های جدید تاکید می کند، این نسخه دارای ویژگی های جدیدی است که برخی از آنها مدت ها طول می کشد. دانلود فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی, آموزش indesign cc, آموزش تصویری ایندیزاین, آموزش ایندیزاین به زبان فارسی pdf, آموزش صفحه بندی در ایندیزاین آنها عبارتند از پایان نامه ها، مرزهای پاراگراف، توانایی ذخیره اندازه و موقعیت شیء در سبک شی و توانایی ذخیره دارایی های متنی مشترک در کتابخانه های CC. علاوه بر این، روش های جدیدی برای فیلتر کردن فونت ها در منوی فونت، ادغام فرهنگ لغت Duden آلمانی، بهبود در اکسپورت آموزش indesign cc قابلیت دسترسی HTML و PDF و تعدادی از ویژگی های کوچکتر وجود دارد. کتاب آموزش ایندیزاین فارسی همانطور که همیشه، این ارتقاء نسخه اصلی یک فرمت فایل جدید را به ارمغان می آورد. این بدان معنی است که اگر شخصی با استفاده از InDesign CC 2018 یک فایل جدید ایجاد کند و آن را با استفاده از یک نسخه قبلی از InDesign CC باز کنید، Cloud Creative باید فایل را به عقب به نسخه قبلی شما تبدیل کند (یا میتوانید از «Save as IDML» قدیمی استفاده کنید روند). من فرایند کانال تلگرام آموزش ایندیزاین را در انتهای این مقاله توضیح خواهم داد که چگونه آموزش تصویری ایندیزاین را داشته باشید. کاربران InDesign از نسخه CS2 قادر به اضافه کردن و مدیریت پانویسها در اسناد هستند. اما تا به حال، کاربران InDesign مجبور بودند بر روی محصولات یا اسکریپت های شخص ثالث تکیه کنند تا انتهای متن را در پایان داستان یا سند اضافه کنند. بیش از 18 سال از زمان انتشار InDesign 1.0 منتشر شده است، بنابراین می توان گفت که مدت زیادی است که برای پایان نامه ها منتظر ماندگار شدن است. اما منتظر پایان است. شما می توانید از InDesign CC 2018 برای ایجاد اسامی EndNote برای یک داستان یا سند استفاده کنید و فریم های Endnote را می توانید در مکان های مختلف قرار دهید.و فیلم آموزش فارسی indesign و ...
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا