آموزش گرافیک 2 بعدی

فیلم آموزش ایندیزاین : پرینت و خروجی گرفتن InDesign CC Printing PDF

فیلم آموزش ایندیزاین پرینت خروجی گرفتن InDesign CC Printing PDF

فیلم آموزش خروجی گرفتن ایندیزاین ادوبی پی دی اف Adobe PDF

فرمت سند قابل حمل (PDF) یک فرمت فایل جهانی است که فونت ها، تصاویر و طرح اسناد منبع را که در طیف وسیعی از برنامه ها و سیستم عامل ها ایجاد شده است، حفظ می کند. Adobe PDF استاندارد برای توزیع امن و قابل اعتماد و تبادل اسناد الکترونیکی و فرم ها در سراسر جهان است. فایل های Adobe PDF جمع و جور و کامل هستند و می توانند به اشتراک گذاشته شده، مشاهده شده و چاپ شده توسط هر کسی با نرم افزار Adobe Reader® رایگان باشند.

Adobe PDF در جریان کار چاپ و نشر بسیار موثر است. با ذخیره یک کامپوزیت از آثار هنری خود در Adobe PDF، یک فایل جمع و جور و قابل اطمینان ایجاد می کنید که شما یا ارائه دهنده خدمات خود می توانید آن را مشاهده، ویرایش، سازماندهی و اثبات کنید. سپس، در زمان مناسب در جریان کاری، ارائه دهنده خدمات شما می تواند به طور مستقیم فایل Adobe PDF را مستقیما منتقل کند یا آن را با استفاده از ابزارهای مختلف از منابع مختلف برای انجام وظایف پس از پردازش به عنوان چک قبل از پرواز، تله، اعمال، و جداسازی رنگ، پردازش کند.

هنگامی که شما در Adobe PDF ذخیره می کنید، می توانید یک فایل سازگار PDF / X ایجاد کنید. PDF / X (مبادله فرمت سند قابل حمل) یک زیر مجموعه از Adobe PDF است که بسیاری از متغیرهای رنگی، فونت و دامنه را حذف می کند که منجر به مشکلات چاپ می شود. PDF / X می تواند هر جا که فایل های PDF به عنوان اربابان دیجیتال برای تولید چاپ مورد استفاده قرار می گیرد، چه در مرحله ایجاد یا خروجی جریان کاری، تا زمانی که برنامه های کاربردی و دستگاه های خروجی از PDF / X پشتیبانی کند.

 

خروجی گرفتن پی دی اف برای پرینت ایندیزاین Export to PDF for printing

صادرات یک سند یا کتاب به ادوبی پی دی اف به سادگی با استفاده از تنظیمات چاپی با کیفیت بالا به طور پیش فرض و یا به عنوان سفارشی به عنوان شما نیاز به آن را با توجه به کار شما. تنظیمات صادرات PDF شما با استفاده از نرم افزار ذخیره می شود و برای هر سند جدید InDesign یا کتاب شما به PDF صادر می شود تا زمانی که دوباره آنها را تغییر دهید. برای به سرعت اعمال تنظیمات سفارشی به فایل های PDF، می توانید از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید.

شما می توانید یک سند، یک کتاب یا اسناد انتخاب شده را در یک کتاب به عنوان یک فایل پی دی اف صادر کنید. شما همچنین می توانید محتوا را از طرح InDesign خود به کلیپ بورد کپی کنید و به طور خودکار فایل Adobe PDF از آن محتوا را ایجاد کنید. (این برای جاسازی فایل PDF در برنامه دیگری مانند Adobe Illustrator مفید است.)

هنگامی که یک فایل InDesign را به PDF صادر می کنید، می توانید عناصر ناوبری مانند جدول مطالب و فهرست ورودی ها و ویژگی های تعاملی مانند لینک ها، بوک مارک ها، کلیپ های رسانه ای و دکمه ها را حفظ کنید. شما همچنین می توانید از لایه های پنهان، لایه های غیر چاپی و اشیای غیر چاپی به PDF استفاده کنید. اگر شما یک کتاب را صادر می کنید، می توانید با استفاده از پنل کتاب، می توانید لایه های مشابه یکسان را ادغام کنید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین فیلم آموزش ایندیزاین :پرینت و خروجی گرفتن InDesign CC Printing PDF

دانلود نسخه کامل این فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی (از صفر تا صد)

دوره جامع نرم افزار indesign cc

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا