آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی ایندیزاین Adobe indesign cc : مقدماتی تا پیشرفته

صفر تا صد آموزش ایندیزاین به زبان فارسی indesign cc 2018 کامل از مقدماتی تا پیشرفته

صفر تا صد آموزش ایندیزاین به زبان فارسی indesign cc کامل از مقدماتی تا پیشرفته

فصل اول: آشنایی با ادوبی ایندیزاین Learn InDesign : در این فصل، میپزدازیم به اصول پایه ای و ضروری کار با adobe indesign cc 2018 و کار هایی مانند اضافه کردن متن  (Add – edit text) و جایگزینی آنها با انواع تصاویر گرافیکی (Add – replace graphics) ، جابه جا کردن اشیاء . چاپ کردن و ساخت فایل های پی دی اف (print PDF) خواهیم پرداخت.

فصل دوم: ساخت اسناد جدید Create a Document : در این فصل یاد میگیریم که چطور documents های جدیدی را بسازیم و اینکه چطور خط کش های راهنما (Guides and measurements) را روی آنها قرار بدهیم تا بتوانیم با دقت کامل روی آنها کار کنیم. همچنین نحوه اضافه کردن فریم متن text frames ، و تایپ و ویرایش متون (Type – edit text) و اعمال غالب بندی متون (Apply text formatting) و وارد کردن تصاویر گرافیکی graphics  و روش ها و ترفند های خروجی گرفتن و ذخیره سازی اسناد (Save – revert documents) را برسی میکنیم.

فصل سوم: نحوه مدیریت و سازماندهی صفحات  Manage Pages : در این بخش یاد میگیریم که چطور اسناد با صفحات زیاد را سازماندهی کنیم و روش های کار کردن و عملیات پایه ای مانند وارد کردن صفحات ، پاک کردن و جابه جایی (Insert, delete, move pages) صفحات را برسی میکنیم. همچنین ساخت و اعمال مستر پیج (master pages) و تنظلم حاشیه ها و خطوط راهنمای ستونها (Set margin – column guides) و سایر عملیات مانند تغییر اندازه ، و ساخت شماره صفحات اتوماتیک page numbering روی تمام صفحات را آموزش خواهیم داد.

فصل چهارم: کار با متون ایندیزاین Text : یکی از مهم ترین قسمت های هر صفحه ، متون و نوشته های آن است که تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت صفحه طراحی شده و جلب نظر خواننده دارد. در این فصل به صورت کامل میپردازیم به روش های کار با متون ایتدیزاین و از وارد کردن متن (Import text) از سایر منابع مانند فایل ورد و اکسل شروع میکنیم. و روش های Thread text frames کردن تکست فریم ها را برسی میکنیم. و خصیصه های فریم متن text frame attributes را تنظیم میکنیم. و انواع کاراکترهای ویژه  special characters را وارد میکنیم و از ابزارهای قدرتمند ایندیزاین مانند Story Editor استفاده خواهیم کرد. و نحوه استفاده از ابزار غلط گیر خودکار Check spelling را برسی میکنیم و نحوه استفاده از دیالوگ باکس Find/Change را برسی میکنیم و در آخر انواع روشهای قرار دادن متن روی مسیر های تخت و دایره Put text on a path را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

فصل پنجم: آموزش کار با گرافیک ها ایندیزاین Graphics : یکی از قدرتمندترین ویژگی های نرم افزار ایندیزاین ، مخصوصا در ورژن adobe indesign cc 2018 ، توانایی وارد کردن انواع گرافیک ها از سایر منابع به داخل صفحه طراحی شده ما است. در این فصل ، به صورت کامل، روش های کار با پنل لینک Links panel ، و روش های ویرایش گرافیک ها در نرم افزار اصلی شان (Edit graphics in original app) و همچنین سایر تکنیک های کاربردی برای بریدن و جاسازی گرافیک ها در فریم (Crop -fit graphics to frame) را در محیط نرم افزار ایندیزاین را به شما طراحان گرافیک عزیز، آمزوش خواهیم داد.

فصل ششم: کار با آبشن های رنگ و وضوح تصویر Color and Transparency : فریم ها و مسیر ها (frames – paths) از عناصر مهم هر صفحه محسوب میشوند و کار غالب بندی و مشخص کردن حد و مرز هر صفحه را انجام میدهند. این فصل، یکی از جذاب ترین بخش های این دوره آموزشی است که به کار کردن با استروک ها Stroke  و پرکردن فریم ها و مسیرها خواهد پرداخت. در این پکیج آموزشی ، نحوه کار کردن با آبشن های شفافیت Transparency و افکت های ایجاد سایه drop shadows ، کار با آبشن های پلت رنگی (color swatches) و … خواهیم پرداخت و روش هایی را برای پرهیز از بعضی از خطا هایی که گرافیست های حرفه ای هم با آنها مواجه میشوند را به شما آموزش خواهیم داد . همچنین ترفند های ساخت و اعمال پالت های شیب رنگی (Create – apply gradient swatches) را با هم تمرین خواهیم کرد.

فصل هفتم: کار با فریم ها و مسیر ها Frames and Paths : در این فصل ، به صورت کامل تمام مبحث کار با فریم ها و مسیر ها را برسی میکنیم و تمام نکات ضروری برای طراحی یک صفحه حرفه ای را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا روش های کشیدن و ویرایش شکل های مسیر ها و فریم (Draw -edit path – frame shapes) را با هم تمرین میکنیم و با آبشن های گرد کردن گوشه های آنها کار مان را ادامه خواهیم داد. و همچنین افکت ساخت حاشیه برای متن (text outlines) را در ایندیزاین ، برسی خواهیم کرد.

فصل هشتم: مدیریت آبجکت ها Manage Objects : اولین نشانه یک گرافیست ، قدرت مدیریت روی آبجکت های داخل یک صفحه است و در این فصل هم به دستورات پایه ای برای مدیریت آبجکت ها خواهیم پرداخت. و نحوه اصلاح مقیاس Scale ، گردش rotate ، عملیات کپی کردن duplicate و تغییر در اندازه transform آبجکت ها را برسی خواهیم کرد. و نحوه حرکت دادن و قرار دادن آنها روی یکدیگر و ساخت و کنترل لایه ها (Create – control layers) و همچین روش های طراز کردن و توزیع و دسته بندی انها (Align, distribute, group) را به شما یاد خواهیم داد. همچین به شما یاد خواهیم داد که چطور با متون مورب  (text wrap) کار کنید و با آبجکت های دارای لنگر anchored objects در متون مختلف کار کنید .

فصل نهم: غالب بندی متون ایندیزاین Text Formatting : یکی دیگر از جنبه های مدیریت صفحات ، نحوه غالب بندی آنها است. و در این فصل هم به روش های اعمال و پیکره بندی پیچیده متن (advanced character formatting) خواهیم پرداخت. در این بخش به سایر دستورات که به مدیریت متون مانند پیدا کردن و جایگزینی آنها (Find Font) است، خواهیم پرداخت و یاد میگیریم که چطور غالب بندی را روی یک پاراگراف (formatting to paragraph) اعمال کنیم. و تکنیک های استفاده از دراپ کپ  drop caps را برسی میکنیم و روش های اضافه کردن قوانین با خطوط بالا یا پایین یک پاراگراف (rules above – below a paragraph) را با هم تمرین خواهیم کرد. همچنین روش هایی را برای تنظیم tabs ها و tab stops ها برسی خواهیم کرد. و تکنیک هایی را برای بسط دادن و یا نصف کردن خودکار پاراگراف ها (Span – split paragraphs) برسی خواهیم کرد. حتما شما هم نقاط و اعداد خودکار را داخل متون مختلف دیده اید ؟ در این دوره ، روش های اضافه کردن بولت و نامبر (automatic bullets – numbers) را به شما یاد خواهیم داد. و به شما یاد خواهیم داد که چطور پیکره بندی متن ها (Find/Change text formatting) را پیدا کنید و آنها را تغییر بدهیم. همچنین روش های ساخت جعبه های رنگی و سایه دار (Highlight paragraphs – boxes) را برسی میکنیم.

فصل دهم: کار با استایل های ایندیزاین Styles : یکی از روش هایی که میتواند در وقت شما صرفه جویی کند؛ ساخت و استفاده مجدد از انواع استایل ها است. در این فصل ، به روش های ساخت و اعمال انواع استایل ها (Create – apply paragraph styles) خواهیم پرداخت و نحوه استفدهد از کاراکتر استایل character styles را به شما عزیزان، آموزش خواهیم داد. و یاد میگیریم که چطور انها را ویرایش و تعریف مجدد (Edit – redefine styles) کنیم. و ویژگی های آبجکت استایل object styles را تحلیل و برسی میکنیم.

فصل یازدهم: کار با جداول تیبل Tables : خیلی از کاربران با ساخت و مخصوصا ویرایش جدول ایندیراین مشکل دارند ! در این فصل ساخت و ادیت table ها را برسی میکنیم و نحوه ساختن سطر و ستون (Adjust rows – columns) را انجام میدهیم.در گام بعدی، روشهای غالب بندی Format a table – cells برسی میکنیم و یاد میگیریم که چطور گرافیک ها را داخل سلول ها (Place graphics cells) قرار بدهیم.

فصل دوازده: اسناد تعاملی  Interactive Documents : یکی از ویژگی های فوق العاده ایندیزاین ، متصل کردن اسناد و اضافه کردن لینک ها (Add hyperlinks) در صفحات مختلف است.در این فصل، به شما یاد میدهم که چطور یک فایل پی دی اف تعاملی Interactive PDF بسازید و از آن یک سند برای وب خروجی بگیرید (web with Publish Online) و با آبشن های صفحه پرینت ایندیزاین (print dialog box options) کار کنید….

 

 ویدئو آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو معرفی آموزش و سرفصل ها

 

  • نام محصول :آموزش فارسی نرم افزار ایندیزاین
  • نرم افزارهای استفاده شده : Adobe indesign cc
  • شرکت سازنده : لیندا Lynda
  • قیمت 90,000 تومان
  • زمان : 6 ساعت

خرید لینک دانلود و دریافت فوری فایل

حجم این دوره آموزشی =  (1.2 گیگ فایل های ویدئویی آموزشی) + (330 مگابایت فایل های تمرینی)

دانلود آموزش

سفارش این مجموعه از فروشگاه (تحویل و پرداخت درب منزل)

خرید پستی

 

 

Adobe InDesign is a desktop publishing software application produced by Adobe Systems. It can be used to create works such as posters, flyers, brochures, magazines, newspapers, presentations, books and ebooks Adobe InDesign CC چیست؟ Adobe InDesign نرم افزار کاربردی نرم افزار دسکتاپ تولید شده شماره صفحه در ایندیزاین توسط Adobe Systems است. این می تواند مورد استفاده برای ایجاد آثار آموزش صفحه آرایی مجله در فتوشاپ مانند پوستر، آگهی، بروشور، مجله، روزنامه، سخنرانی، کتاب و کتاب های الکترونیکی است. جستجو برای: Adobe InDesign CC چیست؟ Adobe InDesign خوب است؟ Adobe InDesign را برای بازار نشر رومیزی توسعه داد و در آموزش صفحه بندی در ایندیزاین درجه اول برای روزنامه ها، مجلات، کتاب ها، پوسترها و آگهی ها طراحی شده است. تقریبا هر چیز با آموزش فارسی indesign cc مقادیر زیادی متن باید مستقیما به InDesign 10 آگوست 2016 برسد فتوشاپ در مقابل تصویرگر در مقابل InDesign. کد محصول Adobe آموزش کامل ایندیزاین به زبان فارسی جستجو برای: آیا Adobe InDesign خوب است؟ برای InDesign Adobe InDesign چقدر هزینه آموزش صفحه بندی در ایندیزاین دارد؟ InDesign را به عنوان بخشی از Cloud Creative برای تنها 20.99 دلار در هر ماه دریافت کنید. InDesign و کل مجموعه برنامه های خلاق را فقط برای 52.99 دلار / mo دریافت کنید. صرفه جویی بیش از 60٪ در مجموع مجموعه ای از آموزش صفحه آرایی کتاب با word برنامه های خلاق ابر. فقط 19.99 دلار آمریکا / مو. خرید نرم افزار Adobe InDesign CC | نرم افزار نشر دسکتاپ و آنلاین ... جستجو برای: آموزش تصویری ایندیزاین چقدر برای InDesign Adobe InDesign هزینه لازم است؟ تفاوت بین Illustrator و InDesign چیست؟ فتوشاپ که بیشترین استفاده را دارد فتوشاپ است، این بر اساس رستور است که به این معنی است آموزش کامل ایندیزاین به زبان فارسی که هر تصویر از نقاط کوچک یا پیکسل ساخته شده است، فتوشاپ صرفا برای ویرایش تصاویر مبتنی بر پیکسل شما استفاده می شود. Adobe Illustrator و InDesign هر چند دارای چند خط تار بین آنها هستند، بنابراین برخی از افراد دشوار می بینند که تفاوت آن چیست ... تفاوت بین Adobe InDesign و Adobe Illustrator چیست؟
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا