آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش رندر بیرونی ویری + پست پروداکشن Udemy – VRay Exterior Workshop

آموزش رندر بیرونی ویری + پست پروداکشن Udemy – VRay Exterior Workshop

سلام. به دوره آموزشی رندر بیرونی پلاگین ویری Udemy – VRay Exterior Workshop از سایت یودمی خوش آمدید. در این دوره قصد داریم مهارت های رندینگ معماری شما را بالا ببرید و به شما نشان دهیم که چقدر سریع میتوانید به یک رندر زیبا و جذاب برسید.

3 مرحله وجود دارد که باید آنها را برای یادگیری موفقیت آمیز 3D Render یاد بگیرید!

– و من قصد دارم این مراحل را به طور کامل به شما یاد بدهم تا بتوانید با استفاده از 3DsMax ، VRay و Photoshop به همراه پلاگین ها رندرهای خارجی Photorealistic ایجاد کنید.شما فقط باید آموزش های ویدیویی را دنبال کنید – و به بازخورد هایی که دریافت میکنید دقت و دستورالعمل های من را دنبال کنید. شگفت زده خواهید شد. هنگامی که تصویر 3 بعدی خود را در 3 مرحله انجام می دهید تا نورپردازی و رندر را به طور کامل انجام دهید.

  • زمان دوره: 6:30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود فیلم آموزش رندر بیرونی معماری و پست پروداکشن : تری دی مکس + ویری + فتوشاپ

Udemy – VRay Exterior Workshop

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

Udemy – VRay Exterior Workshop free download. Ads V-Ray Online Course - Enroll Now & Start Learning. create Photorealistic Exterior Renders by using 3DsMax, VRay and Photoshop with plugins. مواد VRay واقع گرایانه ایجاد کنید - مانند دیوارهای گچ کاری ، شیشه ، بتن ، چوب و انواع فلز. در این آموزش معماری منظر واقع گرایانه نیز پوشش داده خواهد شد. ما روی آنچه که واقعاً مهم است تمرکز می کنیم شما تکنیک های خوب من برای متعادل کردن تمام چراغ های صحنه را در 3 مرحله آسان یاد خواهید گرفت. تصویر شما دارای عمق و تأثیر بصری بسیار بهتری در بیننده خواهد بود - پس از انجام تمرینات من - شما می دانید که چگونه نور محیط را با ترکیب کاملی با Sun Light & Lighting داخلی تنظیم کنید. دوربین را از نظر بدنی صحیح تنظیم کرده و بافتهای واقع بینانه را تنظیم کنید. شما خواهید آموخت که رفتار بافت ها در نورپردازی های مختلف و "چگونه می توانید آن را واقعی جلوه دهید!" باید رفتار کنند. Rendering Optimization Process - Balancing DMC Sampler - یکی از مهمترین مباحث این آموزش خواهد بود. همه نمونه ها با 3DsMax 2015 و VRay 3.0 شما می خواهید ENTIRE BLUEPRINT را دریافت کنید - پشتیبان گیری از آموزشهای VIDEO و دستورالعمل های گام به گام دستی با توضیحات مفصل - چگونه مدل سازی ، بافت ،
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا