خانه / آموزش رندر خارجی / آموزش فارسی رایگان رندرگیری سریع نماهای خارجی Vray 3ds max
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش فارسی رایگان رندرگیری سریع نماهای خارجی Vray 3ds max" توسط تاریخ انتشار:25/07/2018

فیلم آموزش رندر نمای خارجی : نورپردازی خارجی در تری دی مکس همان طور که میدانید ، رندر گیری نماهای داخلی یا خارجی Vray , 3ds max میتواند کاری بسیار وقت گیر  و خسته کننده شود.مخصوصا اگر لازم باشد بنا به درخواست کارفرما ، رندرگیری مجدد انجام دهیم. این دوره آموزشی رندر گیری نمای ساختمان …

آموزش فارسی رایگان رندرگیری سریع نماهای خارجی Vray 3ds max

فیلم آموزش رندر نمای خارجی : نورپردازی خارجی در تری دی مکس

فیلم آموزش رندر نمای خارجی : نورپردازی خارجی در تری دی مکس

همان طور که میدانید ، رندر گیری نماهای داخلی یا خارجی Vray , 3ds max میتواند کاری بسیار وقت گیر  و خسته کننده شود.مخصوصا اگر لازم باشد بنا به درخواست کارفرما ، رندرگیری مجدد انجام دهیم.

این دوره آموزشی رندر گیری نمای ساختمان به زبان فارسی است و در آن سعی شده تمام پروسه ایجاد یک رندر طبیعی و با کیفیت را با حداکثر سرعت و حداقل زمان انجام دهیم !

تمام مراحلی را که باید یادبگیرید را کار خواهیم کرد. از نحوه قرار دادن انواع نور، ساخت منابع نوری (light sources) ، ساخت انواع متریال (متریال چمن ، شیشه مات و …) ، تنظیمات کادر رندر پلاگین ویری ، کار با رند المنت ، پست پروداکشن در فتوشاپ و … !

پس از تماشا و تمرین این دوره آموزشی ، قادر خواهید بود تا مدل های سه بعدی خودتان در اتوکد یا هر نرم افزار سه بعدی ساز دیگری ، وارد تری دی مکس کرده اید را رندرگیری و خیلی سریع پرزانته کنید.

در این کورس آموزشی از سه نرم افزار (3ds Max , Vray 3.6, Photoshop CC) استفاده کرده ایم.

آموزش تصویری تری دی مکس + ویری Video Tutorials

پخش آنلاین : ویدئو معرفی آموزش

دانلود رایگان این آموزش به زبان فارسی (1 ساعت و 40 دقیقه)

فقط کاربران سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=63655 :لینک کوتاه این صفحه

Video Tutorials by : jafar sydi have a complex exterior scene. post produced and portfolio displacement strategies Exterior Rendering Strategies with V-Ray and 3ds Max هنگامی که به تجسم معماری می آید، ساخت یک رندر بیرونی همیشه یک کار چالش انگیز است چیزهای زیادی وجود دارد که در یک زمان انجام می شود و بسیاری از منابع نوری می توانند در زمان های رندر عالی نتیجه بگیرند. در این دوره، استراتژی های V-Ray و 3ds Max، شما روش ها و بهترین استراتژی ها را برای موفقیت در ارائه عکاسی به منظور ایجاد یک صحنه واقعی، با بهترین زمان مدیریت ممکن خواهید آموخت. ابتدا منابع نور را از هندسه موجود ایجاد کنید. در ادامه، شما چگونگی استفاده از استراتژی های مختلف جابجایی را کشف خواهید کرد. در نهایت، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از عناصر رندر برای کمک به تولید پست استفاده کنید. در پایان این دوره، صحنه بیرونی پیچیده ای را خواهید دید که پست تولید شده و نمونه کارها آماده نرم افزار مورد نیاز: 3ds Max 2016، Photoshop CC.

کانال تلگرام

نویسنده : جعفر صیدی jafar sydi

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

نظر شما در این مورد چیست؟ (اگر شما هم پیشنهادی دارید با ما در میان بگذارید)