آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش مبتدی تا پیشرفته تری دی مکس ویری Udemy – 3ds Max + V-Ray 3ds Max PRO in 6 hrs

Udemy - 3ds Max + V-Ray 3ds Max PRO in 6 hrs

آموزش مبتدی تا پیشرفته تری دی مکس ویری Udemy - 3ds Max + V-Ray 3ds Max PRO in 6 hrs

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Udemy – 3ds Max + V-Ray 3ds Max PRO in 6 hrs از سایت یودمی را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه ایجاد رندر های واقع گرایانه معماری بالا ببرید.

پس از گذراندن این کورس آموزشی Udemy – 3ds Max + V-Ray 3ds Max PRO in 6 hrs ، نحوه ایجاد تصاویر معماری سه بعدی ، از مبتدی تا پیشرفته ، با 3Ds Max و V-Ray را آموخته اید.

در این دوره میتوانید 3ds Max + V-Ray را از ابتدا یاد بگیرید و اولین پروژه رندر معماری (arch viz project) خودتان را در زمان کمتر از 6 ساعت ایجاد کنید.

در این کورس، شما را با دور نرم افزار استاندارد مجبوب مهندسان معمار،یعنی 3ds Max and V-Ray آشنا خواهیم کرد . نحوه ایجاد متریال و تکسچر های سفارشی با Photoshop را تمرین خواهیم کرد و عملیات پست پروداکشن post-processing را روی رندر های نهایی مان، تمرین خواهیم کرد.

ترفند های کار با متریال های مخصوص ویری (Vray materials)، بازی کردن با نور و دوربین lighting and cameras و بسیاری موارد دیگر را تمرین خواهیم کرد تا بتوانید رندر های واقع گرایانه نسبت به پروژه های خودتان ایجاد کنید و مهارت های نورپردازی و کامپوزیت رندر های نهایی را به شما یاد خواهم داد.

  • زمان دوره: 12:30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش مبتدی تا پیشرفته تری دی مکس ویری

Udemy – 3ds Max + V-Ray 3ds Max PRO in 6 hrs

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا