خانه / آموزش رندر خارجی / دانلود فیلم آموزش کامل لومیون در معماری Lumion Architects
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4٫20 out of 5)
Loading...
بازدید: 4.2 - "دانلود فیلم آموزش کامل لومیون در معماری Lumion Architects" توسط تاریخ انتشار: 20/07/2016

Lumion Architects چیست ؟ لومیون ، ابزار قدرتمند طراحی معماری ، طراحی لنداسکیپ ، و سایر طراحان استدیوها studios و دفاتر offices طراحی گرافیکی هست. سادگی محیط کاربردی interface این نرم افزار و قابلیت مدل سازی سه بعدی make 3D models و Import کردن حجم از سایر اپلیکیشن ها مانند رویت و اسکچاپ و تری دی مکس و … …

دانلود فیلم آموزش کامل لومیون در معماری Lumion Architects

دانلود فیلم آموزش کامل لومیون در معماری Lumion Architects

Lumion Architects چیست ؟

لومیون ، ابزار قدرتمند طراحی معماری ، طراحی لنداسکیپ ، و سایر طراحان استدیوها studios و دفاتر offices طراحی گرافیکی هست.

سادگی محیط کاربردی interface این نرم افزار و قابلیت مدل سازی سه بعدی make 3D models و Import کردن حجم از سایر اپلیکیشن ها مانند رویت و اسکچاپ و تری دی مکس و … لومیون Lumion را به یک  ابزار کارامد و محبوب تبدیل کرده است.اکثر کاربران سطح دانش متوسط از این نرم افزار (learn the basics) دارند و از امکانات پیچیده و حرفه ای (advanced techniques ) آن خبر ندارند !

دانلود آموزش لومیون در معماری Lumion for Architects Udemy

در دوره آموزشی نرم افزار لومیون Lumion برای معماری Lumion for Architects ، ما اصول اولیه و پایه ای آن را آموزش و همچنین ترفند ها و تکنیک هایی که میتوانند کل رندر و انیمشن (renders and animations) شما را به یک مرحله بالاتر ببرند را آموزش خواهیم داد. مثلا تکنیک های گرید (grid technique) که میتوانید افکت گذشت زمان  time lapse videos را شبیه سازی کنید و سایر تکنیک های انیمیشن سازی  technical animations هست.

یکی از بهترین نکات این آموزش ، این هست که فایل های پروژه و سه بعدی (3D models) را هم در اختیار شما قرار خواهیم داد و میتوانید گام به گام با ما همراه شوید تا به رندر های نهایی (final render) برسیم.همچنین مهارت های فضاسازی در صحنه های خارجی مانند چمن و فضای سبز ، و مسائل فنی مانند درک تفاوت بین روش های وارد کردن فایل Lumion from Sketchup و … را تمرین خواهیم کرد.

با وجود اینکه ، این دوره آموزشی برای معماران designed For architect طراحی شده ، اما برای سایر کاربران و مهندسان در سایر رشته ها که میخواهند این نرم افرار را استفاده کنند، مناسب هست.مدرس این دوره آقای sam lytle هست و صاحب استیوی شبیه سازی معماری (3D visualization studio هستند).

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : دانلود فیلم آموزش کامل لومیون در معماری Lumion Architects

نرم افزارهای استفاده شده : Lumion

شرکت سازنده : udemy

زمان : 2 ساعت

دانلود رایگان آموزش Lumion for Architects Udemy

دانلود رایگان آموزش – حجم = 1 گیگ

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15407 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید