آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی ایندیزاین : وارد کردن و ویرایش متون InDesign CC Adding text

آموزش کار با متن ایندیزاین InDesign CC Adding editing text

آموزش کار با متن ایندیزاین InDesign CC Adding editing text

وارد کردن یک فایل متنی به ایندیزاین : در نرم افزار ایندیزاین InDesign CC ، متن ها همیشه همراه با یک فریم frame و یا به صورت شناور در امتداد یک مسیر ( along a path) وارد میشوند.شما میتوانید موقع وارد کردن متن، یک فریم بسازید.

و یا یک فریم را انتخاب و متن را وارد کنید و به صورت اتوماتیک، داخل آن فریم قرار میگیرد. در پایان این آموزش تصویری ایندیزاین ، نحوه وارد کردن و کار با متن و کادر بندی در ایندیزاین و اندازه صفحات مجله و … را یاد گرفته اید.در ادامه با سایر آموزش های فارسی رایگان ایندیزاین با ما همراه باشید.

سوالات رایج وارد کردن یک فایل متنی به ایندیزاین InDesign CC

  • آموزش نحوه وارد کردن متن به ایندیزاین Add Text to InDesign ؟
  • آموزش ویرایش متون ایندیزاین edit text in InDesign ؟
  • آموزش کار با پنجره تنطیمات متن text frame options
  •  نحوه کپی – پیست کردن متن copy – paste text در ایندیزاین
  • مکان پلیس هولدر placeholder text در کجا قرار داد؟
  • نحوه چرخاندن متن  rotate text in Indesign
  • آشنایی با مفهوم سرریز شدن overset text in Indesign
  • نحوه برجسته کردن متون highlight text ایندیزاین
  • چطور متون را به text wrap – curve text در ایندیزاین تغییر بدهیم
  • نحوه وارد کردن placeholder  در نرم افزار Word 2016

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی نرم افزار ایندیزاین سی سی

دانلود نسخه کامل این فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی (از صفر تا صد)

دوره جامع نرم افزار indesign cc

You can select individual words and characters using the Type tool to format text فزودن متن شما می توانید متن را به فریم هایی که قبلا ایجاد شده است اضافه کنید یا می توانید در هنگام وارد کردن متن فریم را ایجاد کنید. شما آماده شروع کار در طرح مجله و کپی آن هستید. اول، شما یک عنوان ثانویه را به صفحه اضافه کنید. برای اضافه کردن متن، می توانید InDesign CS4 یا وارد کردن متن ایجاد شده در برنامه های پردازش متن را وارد کنید. ابزار Type را انتخاب کنید. اشاره گر را با راهنمای عمودی که از طریق "x" در "مکزیک" و راهنمای افقی زیر کلمه عبور می کند، مرتب کنید. برای ایجاد یک قاب متن برای یک عنوان به عنوان نشان داده شده بکشید. هنگام ایجاد یک قاب با ابزار Type، InDesign CS4 نقطه ورود را در کادر قرار می دهد. اگر کادر متن دقیقا به راهنماها برسد، از ابزار Selection () برای کلیک روی گوشه های جعبه استفاده کنید و یا آنها را به صورت دلخواه بزرگ یا کوچک کنید. سپس ابزار Type را انتخاب کنید و در داخل کادر متن کلیک کنید. نوع نگاهی به هنرهای معاصر مکزیک در کادر متن. با یک نقطه درج در متن، Edit> Select All را انتخاب کنید. نکته ، همانطور که شما با نرم افزار پردازش کلمه سنتی می شوید. در کنترل پنل، روی نماد کنترل های قالب بندی شخصیت (A) کلیک کنید و موارد زیر را انجام دهید: از منوی Font Family، Adobe Garamond Pro را انتخاب کنید. (Adobe Garamond Pro در فهرست تحت G، نه A. الفبایی شده است.) Semibold را از زیر منو فونت Family یا از منوی Type Style زیر منوی Font Family انتخاب کنید. 18 پارت را از منوی Font Size به سمت راست منوی Font Family انتخاب کنید برای ذخیره کار خود، فایل> ذخیره را انتخاب کنید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا