آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش رندرگیری نمای بیرونی 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering

آموزش رندرگیری نماهای بیرونی 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering

آموزش رندر نما بیرونی پست پروداکشن فتوشاپ 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering

سلام. به دوره آموزشی رندرگیری نمای بیرونی ساختمان 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering از سایت لیندا خوش آمدید. رندرگیری با کیفیت بالا و سپس کامپوزیت حرفه ای تصاویر خروجی تری دی مکس و ویری ، واقعا باعث شود که طرح های معماری شما از یکدیگر برجسته شود.

در ادامه با کورس آموزشی با ایجاد رندرهای خارجی با استفاده از 3ds Max و V-Ray به من بپیوندید. نورها و دوربین هایی را در پلاگین V-Ray قرار می دهیم ، سپس برای پست پروداکشن در فتوشاپ ، رندر ها را به صورت لایه روی هم قرار  می دهیم.پروژه های خود را با یادگیری چگونگی ایجاد رندرهای نوری با کیفیت بالا و با استفاده از V-Ray برای 3ds Max ، چشمگیرتر کنید.

در این دوره آموزشی مبتنی بر پروژه ، مربی جورج ماستری نشان می دهد که چگونه می توان از صحنه ها و محیط های بیرونی ، روشنایی ، رندر و ترکیب آهنگرها برای طراحی ساختمانهای مسکونی و تجاری ، انیمیشن و بازی استفاده کرد. با چگونگی ایجاد صحنه های واقع بینانه در روز و شب با روشنایی فتومتریک ، نورپردازی های کمکی و داخلی و نور های محیطی آشنا شوید. سپس نحوه تهیه صحنه را مشاهده کنید و لایه های ارائه شده خود را به Photoshop ببرید تا سایه ها ، بازتاب ها و سایر لمس های اضافی را اضافه کنید. در پایان دوره ، شما در هر زمان و هر روز ، هر آنچه را که برای روشن کردن بیرونی ها لازم دارید ، یاد خواهید گرفت.

 

دانلود آموزش رندرگیری نماهای بیرونی و پست پروداکشن فتوشاپ به صورت پروژه محور از سایت لیندا

Lynda – 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering (November 2019)

vip

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید
www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=110373 :لينک کوتاه
نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا