آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپ

آموزش رندرگیری نمای بیرونی 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering

آموزش رندرگیری نماهای بیرونی 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering

آموزش رندر نما بیرونی پست پروداکشن فتوشاپ 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering

سلام. به دوره آموزشی رندرگیری نمای بیرونی ساختمان 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering از سایت لیندا خوش آمدید. رندرگیری با کیفیت بالا و سپس کامپوزیت حرفه ای تصاویر خروجی تری دی مکس و ویری ، واقعا باعث شود که طرح های معماری شما از یکدیگر برجسته شود.

در ادامه با کورس آموزشی با ایجاد رندرهای خارجی با استفاده از 3ds Max و V-Ray به من بپیوندید. نورها و دوربین هایی را در پلاگین V-Ray قرار می دهیم ، سپس برای پست پروداکشن در فتوشاپ ، رندر ها را به صورت لایه روی هم قرار  می دهیم.پروژه های خود را با یادگیری چگونگی ایجاد رندرهای نوری با کیفیت بالا و با استفاده از V-Ray برای 3ds Max ، چشمگیرتر کنید.

در این دوره آموزشی مبتنی بر پروژه ، مربی جورج ماستری نشان می دهد که چگونه می توان از صحنه ها و محیط های بیرونی ، روشنایی ، رندر و ترکیب آهنگرها برای طراحی ساختمانهای مسکونی و تجاری ، انیمیشن و بازی استفاده کرد. با چگونگی ایجاد صحنه های واقع بینانه در روز و شب با روشنایی فتومتریک ، نورپردازی های کمکی و داخلی و نور های محیطی آشنا شوید. سپس نحوه تهیه صحنه را مشاهده کنید و لایه های ارائه شده خود را به Photoshop ببرید تا سایه ها ، بازتاب ها و سایر لمس های اضافی را اضافه کنید. در پایان دوره ، شما در هر زمان و هر روز ، هر آنچه را که برای روشن کردن بیرونی ها لازم دارید ، یاد خواهید گرفت.

 

دانلود آموزش رندرگیری نماهای بیرونی و پست پروداکشن فتوشاپ به صورت پروژه محور از سایت لیندا

Lynda – 3ds Max and V-Ray: Exterior Lighting and Rendering (November 2019)

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=110373 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا