آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی ایندیزاین : ساخت متن اوت لاین InDesign cc text outlines

آموزش ساخت اوت لاین نرم افزار ایندیزاین InDesign Creating text outlines

آموزش ساخت اوت لاین نرم افزار ایندیزاین InDesign Creating text outlines

در سال های گذشته ، طراحان گرافیک برای ساخت اوت لاین ، مجبور بودند که اول متن دلخواه خود را در نرم افزار هایی مانند تایپ کرده و سپس آن متون را به مسیر ها (paths) تبدیل کنند.

در نرم افزار InDesign ، برای ساخت افکت اوت لاین Outlines کافی از منوی تایپ Type>Create Outlines را انتخاب کنید.سپس InDesign به صورت اتوماتیک، تمام منون انتخاب شده را توسط ابزار Type tool به سیر های ترکیبی ای compound paths تبدیل میکند که قابل ویرایش هستند.

هنگامی که متنی را به اوت لاین تبدیل کنید و ابزار Direct Selection  را روی آن نگاه دارید، نرم افزار InDesign مسیرها و نقاط مسیر را نمایش می دهد. شما می توانید نقطه ای را که می خواهید ویرایش کنید بکشید.

ویژگی Pathfinder گزینه هایی برای اضافه کردن، تفریق، تقاطع، عدم همپوشانی و منفی در مسیر را برای شما فراهم می کند.

چکیده آموزش شکستن متون و تبدیل به اوت لاین InDesign CC

  • نحوه شکستن کامپونت پس ها
  • آموزش ساخت کامپونت پس compound path
  • تغییر دادن وضعیت holes به fills در یک compound path
  • آموزش ساخت مسیر ها و paths از متن های آوت لاین شده text outlines
  • مسیر های ترکیبی compound paths چه هستند و چطور آنها را ویرایش کنیم ؟

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی ایندیزاین : ساخت متن اوت لاین InDesign Creating text outlines

دانلود نسخه کامل این فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی (از صفر تا صد)

دوره جامع نرم افزار indesign cc

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
[/box]
Use the Create Outlines command to convert selected text characters into a set of compound paths نکات کلیدی برای توجه: دانلود فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی, آموزش indesign cc, آموزش تصویری ایندیزاین, آموزش ایندیزاین به زبان فارسی pdf, آموزش صفحه بندی در ایندیزاین یک جعبه متن یا یک یا چند کاراکتر را می توان برای تبدیل به خطوط انتخاب کرد. هنگام انتخاب شخصیت (ها) از یک کلمه یا پاراگراف برای تبدیل به خطوط، خطوط گروه بندی شده و تبدیل به لنگر (درون خطی) اشیاء که با متن در حال چرخش است. هنگام تبدیل متن به خطوط، خطوط گروه بندی می شوند و به شیئی متصل (درون خطی) با متن متصل می شوند. برای ویرایش حروف فرد زمانی که خطوط از چند حرف ایجاد می شوند، جعبه متن حاوی حاشیه را که حاوی خطوطی است برای ایجاد یک جعبه غیر مجاز، کپی و جای گذاری کنید. گروه خطوط را انتخاب کنید و Object> Ungroup را انتخاب کنید. کلید Select (ALT) را به عنوان انتخاب کنید Type> Create Outlines را برای ایجاد یک کپی از متن انتخاب شده، به عنوان خطوط، به طور مستقیم در بالای اصلی نگه دارید. از آنجا که متن تبدیل شده دیگر درست نیست، شخصیت ها دیگر نمی توانند با استفاده از ابزار Type ویرایش شوند. علاوه بر این، کنترل های تایپی دیگر اعمال نخواهد شد. بنابراین اگر نوعی دارید که به لمس خلاقیتان نیاز دارد و باید دستکاری و ارتقا یابد، از Create Outlines استفاده کنید و شروع به طراحی کنید! با استفاده از Adobe InDesign CC 2017، برای تمام آخرین ویژگی ها، راهنمای کتاب به روز شده خود را بررسی کنید. برای راهنمایی ها و اطلاعات مربوط به InDesign در مورد به روز رسانی نرم افزار Adobe Experience Manager، از وبلاگ ما دیدن کنید و برای خبرنامه های ما ثبت نام کنید. میخواهید حتی بیشتر یاد بگیرید و یک متخصص InDesign یا AEM Mobile شوید؟ همه کتابها و برنامه های فروش بهترین فروشان را بررسی کنید. نکته: اطلاعات موجود در این پست در حال حاضر در حال ارسال است. برای کسب اطلاعات جدید در مورد نسخه های نرم افزاری نرم افزار Adobe و قابلیت های آن، از فناوری انتشار اخبار و رویدادهای وبلاگ دیدن کنید.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا