آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

آموزش رندر المنت رندرهای داخلی : ترفند طلایی Vray 3ds max

آموزش فارسی ترفند طلایی رندر المنت رندرهای داخلی Vray 3ds max

آموزش فارسی ترفند طلایی رندر المنت رندرهای داخلی Vray 3ds max

در این سری از آموزش های تری دی مکس در معماری ، میخوام چند ترفند طلایی را در مورد استفاده از رندر المنت ها در رندرهای داخلی به شما آموزش بدم تا بتوانید پروسه رندرگیری خودتان را کاملا بهینه کنید و به بهترین شکل ممکن از آنتی الایزینگ ها و آبشن های سمپلر آن استفاده کنید تا زمان رندر فوق العاده پایین ای داشته باشید و البته با حفظ کیفیت رندر.

انجام اینکار بسیار ساده است. فقط باید پلاگین ویری را راهنمایی کنیم تا پروسه سمپل گیری را در قسمت هایی از صحنه که واقعا لازم است انجام دهد و سمپل سازی مابقی صحنه را که نیازی به سمپل گیری زیادی نیست، به حداقل برساند.در این آموزش با استفاده از رندر المنت ها ، تمام بخش های رندر را مانند : گلوبال آیومنشن (vray global illumination)، انعکاس ها (vray reflection)، شکست های نور (vray refrection) و …. جدا میکنم و به صورت مجزا،میزان سمپل های مورد نیاز آن را به دست میاورم تا در نهایت، به حداقل زمان رندر و حداکثر کیفیت ممکن برسیم. با من همراه شوید !

از این تکنیک ها در رندر گیری صحنه های خارجی هم میتوانید استفاده کنید. اما در رندر داخلی، به خاطر محدویت در تعداد و نوع نورها؛زمان رندر بیشتر نسبت به رندر خارجی ،ایجاد یک نورپردازی متعادل و کلا بسته بودن محیط سخت تر است و این یادگیری این تکنیک ها واقعا میتواند کار شما را بسیار راحت تر کند.

برای کامل تر شدن این موضوع، میتوانید دو آموزش رایگان زیر را ببنید :

 

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش ترفند طلایی استفاده از رندر المنت ها در رندرهای داخلی Vray 3ds max

 

نسخه کامل این دوره آموزشی رو میتونید از ، از لینک زیر دانلود کنید

پکیج کامل آموزش مدلسازی و رندر کابینت آشپزخانه

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا