آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

آموزش شبیه سازی داخلی با تری دی مکس : مخصوص مبتدیان Udemy Interior Scene with 3DS MAX

آموزش تری دی مکس Udemy – 3D Visualization For Beginners: Interior Scene with 3DS MAX

آموزش تری دی مکس Udemy – 3D Visualization For Beginners: Interior Scene with 3DS MAX

در این صفحه میتوانید دوره جامع تجسم نمایی صحنه های داخلی تری دی مکس  Udemy – 3D Visualization For Beginners: Interior Scene with 3DS MAX را دانلود کنید که در سایت یودمی منتشر شده است.

این کورس آموزشی شبیه سازی داخلی با تری دی مکس، مخصوص مبتدیان است و در زمان 8 ساعت و 30 دقیقه، به کمک نرم افزار های 3DS MAX ، Corona renderer و Photoshop ، یک پروژه کامل معماری را انجام خواهد داد.این دوره برای یک مبتدی کامل طراحی شده است بنابراین هیچ تجربه قبلی لازم نیست. از طرف دیگر ، کاربران حرفه ای 3DS MAX هنوز می توانند از این دوره بهره مند شوند ، زیرا می خواهیم موضوعات بیشتری را در این دوره مانند کار کردن با متور رندر Corona و پست پروداکشن با Photoshop و … را هم پوشش دهیم.

تجسم معماری مهارت لازم در هر تجارت و توسعه تجاری است. چرا؟ از آنجا که معماران برای ارائه طرح های خود به آنها نیاز دارند و توسعه دهندگان املاک برای فروش آنها به آنها احتیاج دارند. تقاضا بسیار زیاد است اما هنوز تعداد زیادی از مردم مایل به تسلط بر آن نیستند. فکر می کنم این یک چیز پیچیده برای تسلط است. خوب دیگر! این دوره به طور موثر به شما می آموزد که چگونه با استفاده از 3DS MAX و Corona رندر فقط با کسری از زمان که معمولاً مورد نیاز است ، به صورت بصری معماری ایجاد کنید. سالها نیست ماه نیست تنها در 4 روز به دانش خود می پردازید تا رندرهای سه بعدی خیره کننده ایجاد کنید و به یک فرد کاملاً شغلی در صنعت تبدیل شوید. یا اگر مثل من باشید؛ بصری سه بعدی خود را بسازید و از آن پول زیادی بدست آورید!

 اگر قبلاً VRay را می شناسید و می خواهید گزینه ارزان تر اما جایگزینی بهتر را کشف کنید ، پس VRay قطعاً باید این دوره را طی کنید. از کجا می دانم؟ از آنجا که من قبلاً از VRay استفاده کرده ام و فقط پس از دانستن قدرت پنهان آن ، به Corona تغییر داده ام. همانطور که اشاره کردم نرم افزارهایی که در این دوره از آنها استفاده خواهیم کرد عبارتند از: 3DS MAX ، Corona renderer و Photoshop در این دوره. نسخه های آزمایشی کافی خواهد بود زیرا ما بیش از 30 روز به پایان دوره نیاز نداریم.

ابتدا مطالب اساسی را در 3DS MAX پوشش خواهیم داد. سپس ما به سمت تکنیک های مختلف مدل سازی سه بعدی حرکت می کنیم. ما پروژه های ورزشی زیادی را طراحی خواهیم کرد که به صورت گام به گام مهارت شما را توسعه می دهند. پس از آن می خواهیم دانش خود را با استفاده از موتور رندر Corona به نورپردازی ، مواد و رندرها عمیق تر کنیم. پروژه نهایی ما ساخت صحنه داخلی از ابتدا است. از مدل سازی ، متریال دهی، نورپردزای ، رندر و در نهایت روتوش کردن آن در فتوشاپ است.

دانلود مجموعه آموزش طراحی صحنه داخلی برای مبتدیان در 3ds Max (شروع سریع)

Udemy – 3D Visualization For Beginners: Interior Scene with 3DS MAX

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا