آموزش انیمیشن سازی

آموزش سیکل پیاده روی افترافکت The Magic of Walk Cycles

دانلود آموزش Motion Design School – The Magic of Walk Cycles

دانلود آموزش Motion Design School – The Magic of Walk Cycles

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Motion Design School – The Magic of Walk Cyclesرا دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه انیمیشن سازی و موشن گرفیک حرفه ای با نرم افزار After Effects, Adobe Illustrator بالا ببرید.

کلاه جادویی خود را به سر بگذارید و آماده باشید تا مهارت های انیمیشن خود را به سطح بعدی ارتقا دهید زیرا در این دوره ما رازهای پشت چرخه های پیاده روی صاف را فاش خواهیم کرد.

در روزهای فعال تر Patreon، متوجه علاقه شدید به چرخه های پیاده روی شدم. آموزش چرخه پیاده روی من، که سطح بسیار بالایی داشت، محبوب ترین آموزشی بود که تا به حال ساخته بودم. این در نهایت باعث شد تا در مورد یک دوره آموزشی عمیق تر فکر کنم.

اکنون، ساختن یک دوره آموزشی در مورد نرم افزاری خاص یک چیز است، اما ساختن دوره آموزشی در مورد چیزی هنری مانند چرخه های پیاده روی، جانوری کاملاً متفاوت است. هر چند خبر خوب!

پس از ماه‌ها کار، بالاخره به این نتیجه رسیدم و دوره‌ای درست کردم که هم منطقی و هم قابل هضم است و هیچ علامت سوالی در مورد اینکه چگونه کاراکترتان را تا مدت‌ها در جدول زمانی جهش کنید، باقی نمی‌گذارد.

بنابراین اگر قبلاً دانش اولیه ای از After Effects و Illustrator دارید، شما را به کلاس های جادوی انیمیشن خود دعوت می کنم.

  • زمان دوره: 10:18 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Adobe After Effects, Adobe Illustrator

دانلود آموزش جادوی سیکل پیاده روی در افترافکت

Motion Design School – The Magic of Walk Cycles

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

دکمه بازگشت به بالا