آموزش انیمیشن سازی

دوره موشن‌ گرافیک سه‌ بعدی در سینمافوردی 3D Motion Beast

دانلود آموزش Motion Design School – 3D Motion Beast

دانلود آموزش Motion Design School – 3D Motion Beast

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Motion Design School – 3D Motion Beast را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه انیمیشن سازی با نرم افزار سینمافوردی بالا ببرید.

آموزش دوره غول موشن‌ گرافیک سه‌ بعدی در سینمافوردی

گنجینه ای از هنر و انیمیشن Cinema 4D را کشف کنید زیرا خط لوله تولید کامل در یک دوره و نرم افزار استثنایی گرد هم آمده است. برای شروع یک سفر شگفت انگیز شامل تولید سه بعدی، انیمیشن، ویرایش، ترکیب بندی و فیلمنامه نویسی آماده شوید.

برای یک دوره آموزشی شگفت انگیز آماده شوید که شما را به سفری هیجان انگیز در طراحی و هنر سه بعدی حرکت مدرن می برد. خود را برای یک برنامه خارق‌العاده آماده کنید که شما را به زرادخانه نهایی مهارت‌ها مجهز می‌کند، از خط لوله کامل تولید پرده‌برداری می‌کند و شما را در دنیای فریبنده تولید ویدیوهای پویا سه‌بعدی و انیمیشن غرق می‌کند.

در حالی که با سر به دنیای شگفت انگیز نرم افزار Cinema 4D فرو می رویم، محکم نگه دارید، جایی که گنجینه ای از تکنیک های پرکاربرد سه بعدی و انیمیشن را کشف خواهیم کرد. آماده باشید تا شاهد انفجار خلاقیت باشید زیرا ما شما را از طریق فرآیند پیچیده خلق شخصیت راهنمایی می‌کنیم و قدرتی را در درون شما آزاد می‌کنیم تا شاهکارهای بصری نفس‌گیر بسازید که مخاطبان را طلسم می‌کند.

اما این همه چیز نیست! همانطور که به فینال بزرگ می رسیم، کاوشی هیجان انگیز در قلمرو بی کران خلاقیت را آغاز خواهیم کرد. ما با هم، اسرار خلق ایده‌های حیرت‌انگیز را که هر مخاطبی را مجذوب و مسحور خود می‌کند، باز می‌کنیم. در هنر فیلمنامه نویسی، انیمیشن سازی، و مراحل اساسی که پیچیدگی های مسحورکننده کارگردانی هنری را آشکار می کند، غوطه ور شوید و نشان خود را به عنوان یک رویاپرداز واقعی به جا بگذارید.

  • زمان دوره: 15h+ ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Cinema 4D, Redshift, DaVinci Resolve

آموزش دوره غول موشن‌ گرافیک سه‌ بعدی در سینمافوردی

Motion Design School – 3D Motion Beast

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا