آموزش انیمیشن سازی

آموزش اسرار موشن گرافیک Motion Secrets with Emanuele Colombo

دانلود آموزش Motion Design School – Motion Secrets with Emanuele Colombo

دانلود آموزش Motion Design School – Motion Secrets with Emanuele Colombo

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Motion Design School – Motion Secrets with Emanuele Colombo را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی موشن گرافیک حرفه ای با نرم افزار After Effects بالا ببرید.

دوره آموزشی Motion Secrets with Emanuele Colombo  یکی از بهترین طراحان حرکت جهان را بیاموزید. انیمیشن روان، انتقال های غیرمنتظره، نکات و ترفندهای عالی انیمیشن کاراکتر، و تعداد زیادی فایل منبع برای برسی و کنکاش.

اگر عاشق طراحی موشن گرافیک هستید و در سیاره دیگری زندگی نمی کنید، به احتمال زیاد کارهای امانوئل کلمبو را می شناسید. حرکات روان، انیمیشن فوق العاده شخصیت ها، انتقال های غیرمنتظره، تکنیک های پیشگامانه انیمیشن و حس قوی داستان سرایی از جمله ویژگی هایی است که امانوئل را به یکی از غول های جامعه تبدیل کرده است و بسیاری از آثار او نقطه عطف واقعی تاریخ طراحی حرکت هستند.

در این دوره، امانوئل به ما نشان خواهد داد که چه چیزی در پس سبک منحصر به فرد او نهفته است. با شروع یک مرور اجمالی از اصول انیمیشن، به سراغ کشف برخی از نکات و ترفندهای او می‌روید تا فوراً روند کار خود را تسریع کنید، سیال بودن انیمیشن‌ها و کیفیت انیمیشن شخصیت‌هایتان را بهبود ببخشید و انتقال‌های دیدنی ایجاد کنید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه ایده های اصلی داشته باشید که کار شما را منحصر به فرد می کند و داستان سرایی ویدیوهای خود را بهبود می بخشد.

  • زمان دوره: 7:36 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: After Effects

دانلود دوره آموزش اسرار موشن گرافیک با افترافکت

Motion Design School – Motion Secrets with Emanuele Colombo

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا