آموزش ساخت متریال

توسعه شیدر سازی آرنولد سینمافوردی Developing Realistic shaders Arnold for Cinema 4D

دانلود فیلم آموزش توسعه شیدر سازی در آرنولد برای سینمافوردی mographplus Developing Realistic shaders in Arnold for Cinema 4D

آموزش توسعه شیدر سازی در آرنولد برای سینمافوردی mographplus Developing Realistic shaders in Arnold for Cinema 4D

در این صفحه می توانید دوره آموزش تصویری فوق العاده دیگری را با موضوع توسعه شیدر سازی آرنولد سینمافوردی با لینک مستقیم را با سرعت بالا دانلود کنید.در این سری از آموزش های پریمیوم ، تقریباً در 8 ساعت ، می آموزیم که چگونه می توان شیدرهای پیشرفته و واقع بینانه را در آرنولد برای سینما 4d ساخت.

انواع متریال های: شیشه ، پلاستیک، پارچه، برونز و بسیاری از مواد و متریال های دیگر را خواهیم ساخت . هدف ما در این دوره فقط نحوه ایجاد shaders های واقع گرایانه نیست بلکه قبل از آن نحوه آموزش چشمان خود برای دیدن سطوح دنیای واقعی و تجزیه و تحلیل ویژگی های آنها و سپس ایجاد آن سطوح و شیدر بانها در آرنولد است. در این جلد اول چهار دسته اصلی سایه بان ، پلاستیک ، شیشه ، فلزات و پارچه ها پوشش داده می شود. برای هر دسته بندی ، ابتدا سعی می کنیم شما را با ویژگی های آن نوع سایه بان در دنیای واقعی آشنا کنیم و سپس به شما نشان دهیم که چگونه می توانید با استفاده از سایه بان ها و گره های آرنولد ، این ویژگی ها را از نو بسازید. ما با پلاستیک شروع می کنیم ، در اولین درس این دوره می آموزیم که چطور پلاستیک ها در دنیای واقعی ظاهر می شوند و چه ویژگی هایی دارند ، پس از آن شروع به استفاده از آرنولد برای سینما 4d می کنیم تا آن ویژگی ها را دوباره بسازیم.

جلد دوم دوره توسعه Developing realistic shaders in Arnold for Cinema 4d , Vol. 02

این دومین جلد از یک دوره از دوره های ایجاد شده در mographplus با هدف معرفی ابزار و گردش کار برای ایجاد سایه های پیچیده و واقع بینانه ، با استفاده از رندر زاویه جامد آرنولد در سینما 4d است.

هدف ما در این دوره فقط نحوه ایجاد shaders های واقع گرایانه نیست بلکه قبل از آن نحوه آموزش چشمان خود برای دیدن سطوح دنیای واقعی و تجزیه و تحلیل ویژگی های آنها و سپس ایجاد آن سطوح و شیدر shaders در آرنولد است.در جلد دوم سه دسته اصلی شیدر حرفه ای ، چوب ، چرم و shaders شفاف پوشش داده می شود.

برای هر دسته بندی ، ابتدا سعی می کنیم شما را با ویژگی های آن نوع سایه بان در دنیای واقعی آشنا کنیم و سپس به شما نشان دهیم که چگونه می توانید با استفاده از سایه بان ها و گره های آرنولد ، این ویژگی ها را از نو بسازید.در پایان این دوره آموزشی به مدت 18 ساعت ، یاد گرفتید که چگونه می توانید سایه های پیشرفته و واقع بینانه در آرنولد برای سینما 4d 1.0.14.1 ، Maxon Cinema 4d ایجاد کنید.

 

دانلود فیلم آموزش توسعه شیدر سازی در آرنولد برای سینمافوردی (جلد اول و دوم)

mographplus Developing Realistic shaders in Arnold for Cinema 4D

Developing realistic shaders in Arnold for Cinema 4d , Vol. 02

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=111823 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا