آموزش مدلسازیآموزش ساخت متریال

دوره جامع کاراکتر سازی حرفه ای Motion Design School – 3D Generalist

دانلود رایگان آموزش Motion Design School – 3D Generalist

دانلود رایگان آموزش Motion Design School – 3D Generalist

در این صفحه میتوانید دوره آموزشی Motion Design School – 3D Generalist را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی کاراکتر سه بعدی شامل : مدل سازی، ریگینگ، انیمیشن، شبیه سازی پارچه، تکسچرینگ، نورپردازی و رندرینگ با نرم افزار های: سینمافوردی، مارلوس دیزاینر و پلاگین رد شیفت بالا ببرید.

این دوره در مورد چیست؟

آیا می خواهید انیمیشن های سه بعدی شخصیت ها را از ابتدا ایجاد کنید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ این دوره شما را در کل پروسه سه بعدی کلاسیک از ابتدا تا انتها راهنمایی می کند.

ما با مدلسازی یک شخصیت با استفاده از تکنیک‌های مدلسازی سنتی و retopology شروع می‌کنیم. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک شخصیت را از یک مفصل به سیستم های Xpresso پیچیده سفارشی تغییر دهید. همانطور که انیمیشن چرخه پیاده روی اولیه را با استفاده از یک ریگ سفارشی یاد می گیرید، شهودی را برای اتصال دانش مراحل ریگینگ و انیمیشن ایجاد خواهید کرد.

همچنین می‌توانید با استفاده از شبیه‌سازی واقعی پارچه، زندگی بیشتری به انیمیشن‌های خود بیافزایید. در مرحله آخر، کل صحنه را مونتاژ می‌کنید، مواد و نورپردازی را ایجاد می‌کنید و آن را در یک ویدیوی متحرک به پایان می‌رسانید.

  • زمان دوره: 9:03 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • نرم افزار استفاده شده: Cinema 4D, Redshift, Marvelous Designer

دوره جامع کاراکتر سازی حرفه ای

Motion Design School – 3D Generalist

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا