آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی فتوشاپ : تغییر اندازه بوم نقاشی در Photoshop canvas

Photoshop Increasing canvas size
آموزش فارسی فتوشاپ Photoshop canvas تغییر اندازه عکس فتوشاپ

آموزش فارسی Photoshop canvas : تغییر اندازه عکس فتوشاپ

آموزش مقدماتی فتوشاپ تغییر اندازه تصویر : وقتی که عکسی را در فتوشاپ باز میکنید، یا فایل جدیدی را میسازید، آن را داخل یک پنجره مجزا نشان میدهد. به این پنجره صفحه کاری یا Canvas میگویند.آبشن های زیادی برای تغییر اندازه صفحه کاری فتوشاپ Canvas Size یا تغییر اندزه خود آن عکس Image Size در فتوشاپ وجود دارد.در ادامه با سایر آموزش های تصویری فتوشاپ به زبان فارسی ، با ما همراه باشید.

چگونه می توان یک پروژه فتوشاپ (Photoshop project) را تغییر داد؟
تصویر را انتخاب کنید Image > Canvas Size :Ctrl-Alt-C/Cmd-Option-C را انتخاب کنید.یک واحد واحد اندازه گیری را از منوی Width انتخاب کنید.و مربع خاکستری در مرکز Anchor arrows نشان دهنده منطقه تصویر موجود است.

چگونه می توانم artboard  را در فتوشاپ تغییر دهم؟
اگر می خواهید تغییر اندازه artboard  را به اندازه دلخواه تان تغییر دهید، به سادگی لبه های دور تا دور آن را با استفاده از دسته ها (handles) تغییر دهید. یک صفحه نمایش را انتخاب کنید و View> Show> Grid را انتخاب کنید تا شبکه ها را در یک مبحث مشاهده کنید. با یک منبورد انتخاب شده، راهنماهای را از حاکم به بوم بکشید

اندازه بوم یا صفحه کاری (canvas size) چیست؟
‘اندازه بوم’ هیچ پیکسل resampling را ندارد، فقط پیکسل ها را به یا از حاشیه هایی که در نمودار دیجیتالی کوچک 3×3 انتخاب می کنید را حذف می کند). این نمیتواند اسمی اسبی را تغییر دهد. … نمیتواند پیکسلها را به و یا از تصویر بچرخاند بدون آنکه بتواند resampling کند، همانطور که Canvas Size می تواند باشد.

چگونه یک فایل جدید و صفحه خالی (canvas) در فتوشاپ را بسازید؟
به منوی “ویرایش” بروید و “کپی” را انتخاب کنید. حالا روی نوار عنوان بوم خالی خود کلیک کنید. به منوی “ویرایش” بروید و “Paste” را انتخاب کنید. تصویر بر روی بوم خود یک مکان تصادفی نشان داده خواهد شد.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی فتوشاپ : آشنایی با پنجره Photoshop canvas

آموزش فارسی فتوشاپ از پایه : سطح مقدماتی تا پیشرفته Photoshop 2017

آموزش جامع فتوشاپ به زبان فارسی

آموزش بی نظیر فتوشاپ در عکاسی مخصوص بازار کار Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ برای عکاسان به زبان فارسی

آموزش روتوش صورت با فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop CC

آموزش فارسی روتوش صورت فتوشاپ

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا