خانه / آموزش گرافیک 2 بعدی / آموزش روتوش زیبایی در فتوشاپ photoshop Beauty Retouch
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
بازدید: 5 - "آموزش روتوش زیبایی در فتوشاپ photoshop Beauty Retouch" توسط تاریخ انتشار: 08/08/2017

آموزش حرفه ای فتوشاپ :  روتوش صورت photoshop Beauty Retouch این دوره آموزشی ، برای کسانی مناسب  است که میخواهند تصاویر صورت انسان را روتوش و کیفیت آن را ارتقا ببخشند و همچنین برای کسانی که میخواهند عکاس حرفه ای professional photographer ، شوند آماده شده است. این دوره آموزش کاملی برای روتوش زیبایی (high-end beauty retouch) با تکنیک …

آموزش روتوش زیبایی در فتوشاپ photoshop Beauty Retouch

آموزش حرفه ای فتوشاپ روتوش چهره صورت زیبایی فتوشاپ photoshop Beauty Retouch

آموزش حرفه ای فتوشاپ :  روتوش صورت photoshop Beauty Retouch

این دوره آموزشی ، برای کسانی مناسب  است که میخواهند تصاویر صورت انسان را روتوش و کیفیت آن را ارتقا ببخشند و همچنین برای کسانی که میخواهند عکاس حرفه ای professional photographer ، شوند آماده شده است.

این دوره آموزش کاملی برای روتوش زیبایی (high-end beauty retouch) با تکنیک های پیشرفته فتوشاپ است. به نحوی که نرمی پوست skin smooth حفظ شود و ظاهر طبیعی natural-looking خودش را نگه دارد و شبیه کارهای دوستان که انگار روی دیوار سفید چشم و ابرو کشیده شده ؛ نشود !!!

آموزش روتوش زیبایی در فتوشاپ :

کل این پروسه رو به روش غیر تخریبی non-destructive انجام خواهیم داد تا در هر مرحله ، بتوانیم به قسمت های قبلی برگردیم و از مرحله قبل ؛ دوباره کار را ادامه بدهیم و به نتایج کاملا حرفه ای برسیم.همچنین انواع مختلف ابزار های Dodge & Burn و Frequency Seperation و اصلاح تن های مختلف پوست Correcting skin tones ، اصلاح مارک آپ Make-up Correction ، کار با adjustment layers و …را تمرین خواهیم کرد.

این دوره ، برای کسانی که هیچ آشنایی با فتوشاپ ندارند ، مناسب نیست و فقط  برای کسانی است که میخواهند ، مبحث retouching را آموزش ببینند! البته به تمام دوستان مبتدی و حرفه ای ، توصیه میکنم تا این دوره را ببینند و با تکنیک ها و روش های کاملا جدید ، آشنا شوند.

همراه این آموزش ، فایل های پروژه فتوشاپ PSD-file به صورت لایه بندی شده و فایل های خام RAW-file و همچنین مجموعه بزرگی از اکشن های Photoshop را میتوانید دانلود کنید و با مربی این آموزش ، همراه شوید.

 

فیلم آموزشی Video Tutorials

پخش آنلاین قسمت اول این آموزش

نام آموزش : آموزش روتوش زیبایی مقدماتی در فتوشاپ photoshop Beauty Retouch

زمان : 2 ساعت

شرکت سازنده : udemy

نرم افزارهای استفاده شده : photoshop

دانلود رایگان آموزش High End Beauty Retouch For Beginners Udemy

 

دانلود رایگان آموزش – حجم = 352 مگابایت

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=15557 :لینک کوتاه

دیدگاهتان را ثبت کنید