آموزش انیمیشن سازی

آموزش شبیه سازی تصادف ماشین و آدمک در سینمافوردی + افترافکت

دانلود آموزش Motion Design School – Infinite Crash using Cinema 4D

آموزش شبیه سازی تصادف ماشین و آدمک در سینمافوردی Motion Design School – Infinite Crash using Cinema 4D

در این صفحه میتوانید دوره آموزش شبیه سازی تصادف ماشین و آدمک در سینمافوردی و افترافکت Motion Design School – Infinite Crash using Cinema 4D را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه انیمیشن سازی، رندرینگ و کامپوزیت افترافکت بالا ببرید.

این کلاس به شما کمک می کند تا یک ragdoll پویا در Cinema4D را ریگ کنید و نکات پیشرفته ای را برای تنظیم ماشین نیز داشته باشید ، به طوری که ساختار بدنه سخت و بسیار دقیق (و شکستنی!) داشته باشد.همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه صحنه پویای خود را بهینه کنید ، بنابراین شبیه سازی های دینامیک بدون هیچ گونه خطایی قابل اعتماد و واقع بینانه را بسازید. قسمت اساسی دیگر مسترکلاس ، تنظیم صحنه ای قابل تکرار است ، بدون به خطر انداختن تصادفی بودن برخورد پویا ، ویدئو بصورت یکپارچه حلقه می زند. همچنین برای کمک به دستیابی به این هدف ، از افتر افکت استفاده خواهید کرد.این انیمیشن ها برای ساخت فیلم ها و گیف های instagram بسیار مناسب هستند.

در کورس آموزشی Motion Design School – Infinite Crash using Cinema 4D تکنیک های شبیه سازی متلاشی شدن ماشین، و رندر صحنه نهایی برای ساخت یک انیمیشن پایان ناپذیر و همچنین کامپوزیت در افتر افکت را به شما آموزش خواهیم داد.

  • زمان دوره: 2 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • نرم افزار استفاده شده: Cinema 4D, After Effects

دانلود آموزش شبیه سازی تصادف ماشین و آدمک در Cinema 4D

Motion Design School – Infinite Crash using Cinema 4D

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا