آموزش مدلسازیآموزش های رایگان
موضوعات داغ

آموزش مدلسازی سطوح نرم مایا Maya Soft Select . Reflection

آموزش فارسی مدلسازی حرفه ای مایا سطوح نرم Maya Soft Select . Reflection

آموزش مدلسازی مایا Maya Soft Select . Reflection

مدل سازی مایا Maya Soft Select . Reflection : در این آموزش مدلسازی مایا، میخواهیم تکنیک های فوق العاده کاربردی ای را به شما یاد بدهیم تا کنترل بهتری روی پروسه مدلسازی modeling process داشته باشید.دو ابزار فوق العاده مهم در نرم افزار مایا Soft Select – Reflection هستند که برای مدلسازی سطوح نرم ، کاربرد فراوان دارند. در این آموزش ویدئویی ، به شما یاد خواهم داد که چطور از Soft Select – Reflection به عنوان یک کاربر که میتواند مقادیری مانند falloff را تعیین کند، استفاده کنید.و با این روش، شکل دهی مجدد ارگانیک organically reshape objects مدل سه بعدی تان را تغییر بدهید.

همچنین در این آموزش مدلسازی مایا، میپردازیم به کار با ابزار هایی مانند reflection ، که برای مدلسازی قرینه ای symmetrical modeling کاربرد فراوان دارد. همچنین میتوانید دوره های زیر را هم مشاهده کنید :

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی مدلسازی حرفه ای مایا سطوح نرم Maya Soft Select . Reflection

 

 

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

 

 

knowledge autodesk maya modeling Soft Select a mesh with the Modeling Toolkit مایا به منظور مدل صفر تا صد آموزش مایا سازی اشیاء 3D به طور صاف و ارگانیک، دو ابزار ارائه می دهد: انتخاب نرم و بازتاب. انتخاب نرم یک روش مجسمه سازی آلی با یک پارامتر افت قابل تنظیم است. بازتاب اجازه می دهد تا شما را به طور متقارن با کپی کردن هندسه در امتداد یک محور مدل. این آموزش را بخوانید تا یاد بگیرد چگونه از Selection Soft و Reflection در Maya 2016 استفاده کنید به نرم انتخاب یک مش در پنجره ابزار Modeling Tool یک ابزار مدل سازی مایا تبدیل را انتخاب کنید. آموزش مایا برای فعال کردن نرم انتخاب، آموزش مایا pdf را فشار دهید. نکته: همچنین می توانید گزینه Soft Select را تغییر دهید و تنظیمات Soft Selection را در پنجره Toolkit Modeling تغییر دهید. مکان نما را بر روی مش خود حرکت ویدیو های آموزش مایا به فارسی دهید تا پیش زمینه ی ناحیه خالی را پیش بینی کنید. یکی از موارد زیر را برای تغییر اندازه پائین انجام دهید: b + -drag برای تغییر اندازه منطقه سقوط از آموزش ساخت کاراکتر در مایا شروع می صفر تا صد آموزش مایا شود. b + کشیدن برای تغییر اندازه سقوط از شروع آموزش ویدیویی شروع کار با مایا آخرین مقدار شعاع. جزء را انتخاب کنید تمام اجزای داخل منطقه تخریب انتخاب شده اند و ابزار دستکاری تبدیل ظاهر می شود. با استفاده از دستکاری برای تبدیل اجزای واقع در داخل تخریب مایا است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا