آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی مایا: حجاری حکاکی کاراکتر

آموزش فارسی مدلسازی کاراکتر مایا : حجاری Autodesk maya brush interface

آموزش مدلسازی کاراکتر مایا : حجاری Autodesk maya brush interface

در این سری از آموزش های ویدئویی رایگان مدلسازی کاراکتر مایا به زبان فارسی، میخوهم ابزار براش یا همان قلموی مایا Autodesk maya brush interface را به شما معرفی کنم.این ابزار کاملا ساده و به صورت تعاملی و همیشه نسبت به دیدگاه های شما کار میکند و میتوانید به صورت بصری از آن استفاده کنید.

یکی از جدید ترین ابزار های اضافه شده در مایا 2017 ، ابزار حجاری و حکاکی مایا است که این ابزار را از اوتودسک مادباکس، به مایا آورده اند و توسط آن میتوانید خیلی از صفحات و مدل های سه بعدی را به صورت ارگانیک، ویرایش کنید.

تمام ابزار های حجاری در دنیای گرافیک کامپوتری، بر اساس قلمو براش (Brush)، کار میکنند و از ورژن 2017 به بعد، میشود همان امکانات را در مایا هم داشته باشیم و نیازی به ورودی و خروجی گرفتن اضافه نداریم!

برای دسترسی به پنجره maya brush باید از منوی Mesh Tools و بعد، انتخاب گزینه sculping tools و از لیست باز شده، یکی از ابزارهای مورد نیاز را انتخاب خواهیم کرد!

حجاری حکاکی و  مدلسازی کاراکتر مایا Maya sculping

وقتی که در نرم افزار های تخصصی حجاری مانند نرم افزار زیبراش ،  sculping را انجام میدهید، دیگر نیازی به کار کردن با پولیگان و … نیست! و میتوانید کرزر موس خودتان را به یک قلموی دیجیتالی تبدیل کنید و آبشن هایی که در اختیار دارید، میتوانید به راحتی انواع کاراکترهای خلاقانه و کاملا هنری را خودتان بسازید و از نتیجه کار بسیار خوشحال و حتی گاهی شگفت زده خواهید شد!

لطفا برای کامل تر شدن آموزش، ویدئو رایگان زیر را با دقت و به صورت کامل مشاهده بفرمایید!

فیلم آموزشی به زبان فارسی Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش حجاری حکاکی و مدلسازی کاراکتر مایا به زبان فارسی

 

 

نسخه کامل این آموزش فارسی : 8 ساعت و 40 دقیقه (از صفر تا صد مایا)

آموزش فارسی صفر تا صد مایا

telegram

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا