آموزش ساخت متریال

فیلم آموزش ساخت متریال بلندر با کیفیت بالا Materials Blender

دانلود آموزش متریال سازی بلندر Introduction to Materials Blender Pluralsight

دانلود آموزش متریال سازی بلندر Introduction to Materials Blender Pluralsight

آموزش متریال سازی بلندر مدل سه بعدی شما هر چیزی که باشد، چوب ، پلاستیک یا جسم فلزی و براق، متریال های شما در  هنگام رندرگیری rendering ، باید واقعی و طبیعی به نظر برسد!

در این دوره آموزش ساخت متریال بلندر Introduction to Materials in Blender ، برای ساخت این نوع متریال ها ی معماری به شما کمک خواهیم کرد. آموزش مان را با چرخه متورهای رندر گیری بلندر Blender’s Cycles rendering engine شروع خواهیم کرد و در مورد اهمیت و جایگاه تنظیم دقیق نورپردازی light setup ، صحبت خواهیم کرد و اینکه در حین متریال سازی building materials ، چطور باید تنظیمات نورپردازی را هم در نظر داشته باشیم؟!

دانلود آموزش کامل blender :پس از گذراندن مقدمات، به اصول پایه ای ساخت و اعمال متریال ها creating – applying materials صحبت خواهیم کرد و متریال های معماری رایج مانند پلاستیک plastics ، چوب wood ، سنگ مرمر marble ، تنظیمات دیفیوز Diffuse  آنها و همچنین شیدر های براق Glossy shaders و … را برسی خواهیم کرد.

شیدر یا به فارسی، سایه زن معروف Node Editor را که یکی از بهترین و قدرتمند ترین شیدر بلندر Blender vital shader هست را هم برسی خواهیم کرد!

در گام آخر، درمورد مواردی مانند اهمیت نودها و گره های فرسنل Fresnel node صحبت خواهیم کرد و چیز هایی مانند ساخت مپ بامپ bump maps را برای ساخت متریال های رویه ای procedural texture برسی میکنیم که میتوانید از آن متریال ها materials ، کپی برداری و استفاده مجدد انجام بدهید!

آموزش متریال سازی معماری بلندر

پس از تماشای این آموزش ویدئویی، درک کاملی از انواع روش های متریال سازی در بلندر materials in Blender پیدا خواهید کرد و خودتان میتوانید متریال های کاملا رئالیستیک creating realistic materials را بسازید و با اعتماد به نفس کامل، لایبراری متریال های خودتان را با دوستان تان به اشتراک بگذارید!این دوره آموزشی را میتوانید با ورژن Blender v2.75 و بالا تر مشاهده بفرمایید.

 

 ویدئو آموزش ساخت متریال با کیفیت بلندر: Video Tutorials

پخش آنلاین آموزش: قسمت اول

 

دانلود آموزش تصویری متریال سازی بلندر

 Introduction to Materials Blender Pluralsight

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده

خرید پستی

برای سفارش این محصول و یا سایر آموزش های فارسی – انگلیسی، به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=21544 :لینک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا