آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش نحوه انتخاب و برش تصاویر لایت روم Lightroom Refine Cull-Images

فیلم آموزش لایت روم Lightroom cc

فیلم آموزش لایت روم Lightroom cc

در این آموزش به شما یاد خواهیم داد تا با استفاده از نرم افزار Lightroom بهترین عکس را از بین آرشیو صدها عکس خود انتخاب کنید.

امروزه در عصر عکاسی دیجیتال، خیلی رایج است که یک عکاس ، برای گرفتن یک عکس معمولی ، صدها یا هزاران تصویر را بگیرد. هنگامی که تصویربرداری به پایان رسید، بسته به انتخاب عکاس است که از بین همه آنها؛  بهترین تصویر برای ارائه به مشتری  را انتخاب کند. ولی چگونه یک عکاس “بهترین” عکس را از هزاران تصویر انتخاب کند؟

به جای تلاش برای انتخاب بهترین عکس از هزاران نفر، بهتر است 100 بهترین انتخاب را انتخاب کنید. سپس از آن تصاویر، 25 را انتخاب کنید که واقعا عالی هستند. سپس 25 نفر را برای دیدن آنهایی که برنده هستند، مقایسه کنید.

1) Picks را انتخاب کنید
این روند باید بسیار سریع باشد اعتماد به نفس روده خود را در اینجا و با عکس هایی که واکنش فوری دریافت می کنید. در این مرحله، هدف هر عکس را برای کمتر از 3 ثانیه نگاه کنید.

روی تصویر اول دوبار کلیک کنید تا آن را روی تمام صفحه قرار دهید و سپس از کلیدهای چپ و راست روی صفحه کلید استفاده کنید تا از طریق تصاویر حرکت کنید.

وقتی یک عکس را دوست دارید، دکمه “P” را در صفحه کلید فشار دهید تا آن را به عنوان یک انتخاب انتخاب کنید.

این کار را از طریق یک سری تصاویر انجام دهید. سعی کنید این روند را دوباره تکرار کنید تا ببینید آیا شما در اولین دور از دست رفته است.

2) Refine by Pick and Add Ratings ستاره
گام بعدی این است که فقط تصاویری را که در دور اول انتخاب کرده اید را نشان دهید و آنها را از آنجا پالایش کنید. T فقط Picks را نشان می دهد، روی نماد «Attribute» در بالای ماژول کتابخانه کلیک کنید. برای فیلتر کردن بر اساس Picks، روی پرچم سفید کلیک کنید.

آموزش تصویری فتوشاپ Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش فتوشاپ

 

 

آموزش فارسی فتوشاپ از پایه : سطح مقدماتی تا پیشرفته Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ به زبان فارسی

آموزش بی نظیر فتوشاپ در عکاسی مخصوص بازار کار Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ برای عکاسان به زبان فارسی

آموزش روتوش صورت با فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop CC

آموزش فارسی روتوش صورت فتوشاپ

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا