آموزش انیمیشن سازی

آموزش سینمافوردی Learn Squared – Styleframes by Zaoeyo

آموزش سینمافوردی Learn Squared – Styleframes by Zaoeyo

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری Learn Squared – Styleframes by Zaoeyo را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی صحنه های سه بعدی سینمایی بالا ببرید. با کمک نرم افزار های Cinema 4D را انجام دهید.

در پایان این دوره آموزشی Learn Squared – Styleframes by Zaoeyo ، یاد گرفته اید که چگونه سبک های خیره کننده خلق کنید تا داستان های خود را بگویید ، پروژه های خود را انجام دهید و مشاغل بزرگتری را انجام دهید و مهارت های خود را برای Advanced Textures ، اصول نورپردازی ، Golden Styleframe ، Styleframe Board ، دنباله عنوان متحرک افزایش دهید.

آموزش طراحی صحنه های سه بعدی سینمایی (استایل فریم Styleframes)

استایل فریم Styleframes ،  بخشی بی نظیر از فیلم ها ، بازی ها ، نمایش های تلویزیونی ، تبلیغات تجاری و موارد دیگر است که به هنرمند امکان می دهد ظاهر و احساس پروژه را شکل دهد. در طول چهار درس عمیق ، افسانه حرکت گرافیکی zaoeyo یک تجربه یادگیری باورنکردنی را برای شما ایجاد کرده است. با زیر و بم روند کار او در Cinema 4D و Octane Render ، یاد خواهید گرفت که به سرعت سبک های خیره کننده خلق کنید تا داستان های خود را بگویید ، پروژه های خود را انجام دهید و مشاغل بزرگتری را با سهولت و سادگی انجام دهید. ما همچنین یک درس جایزه ویژه نیز در نظر گرفته ایم که به شما کمک می کند سبک های خود را به یک دنباله متحرک زیبا تبدیل کنید!

  • زمان دوره: 6 ساعت
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی
  • سطح آموزش: مبتدی تا حرفه ای
  • شامل فایل های پروژه : Project Files

دوره جامع آموزش طراحی صحنه سه بعدی سینمایی استایل فریم Styleframes

Learn Squared – Styleframes by Zaoeyo

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

 

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید .کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا