آموزش نورپردازی خارجی در تری دی مکس + اسکچاپآموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

معرفی پلاگین ویری برای سینمافوردی V-Ray for Cinema4D

معرفی پلاگین ویری برای سینمافوردی V-Ray for Cinema4D

در این کنفرانس آموزشی، میخواهیم نگاهی داشته باشیم به پلاگین جدید ویری برای سینمافوردی V-Ray for Cinema4D و  با رویکرد معمارانه مهم ترین بهبود هایی که در زمینه رندرینگ سه بعدی در این نرم افزار فوق العاده اتفاق افتاده است را برسی کنیم !

تنظیم کردن settings های آن بسیار ساده تر شده و حتی با همان تنظیمات پیشفرض مربوط به کیفیت تصویر (quality images) هم میتواند رندر های فوق العاده ای گرفت. در این برند جدید؛ متریال ها و شیدر های (materials and shaders) آن ارتقا یافته و ایجاد افکت های مخصوص دوربین داخل خود پلاگین به صورت (built-in special effects) قرار گرفته است.

در پلاگین جدید ویری برای سینمافوردی ؛ نورپردازی آن از نظر فیزیکی بسیار دقیق تر شده (accurate lights) و آبشن های گلوبال آیلیومنش (GI) آن بسیار بهینه تر محاسبات بازتاب نورها را انجام میدهند که نتیجه آن ؛ رندرینگ با سرعت بسیار بالاتر (fast rendering speed) خواهد بود.

در پایین صفحه ؛ یک کنفرانس آموزشی را از آقای Fabio Palvelli ، میتوانید دانلو کنید که مهندس و معمار و تخصص طراحی های دیجیتالی digital design هستند.او به عنوان معلم دانشگاه در اتریش و به عنوان مشاور فنی در سراسر اروپا کار می کند. او یکی از بنیانگذاران کنفرانس D2، مهمترین کنفرانس جهان در مورد تجسم معماری است.

آموزش تصویری تری دی مکس ویری Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو معرفی پلاگین ویری برای سینمافوردی V-Ray for Cinema4D

دانلود ویدئو آموزشی پلاگین ویری برای سینمافوردی Introduction to V-Ray for Cinema4D

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فایل فشرده
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا