آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش فارسی ایندیزاین : تنظیمات سند InDesign margin column guides

فیلم آموزش تغییر تنظیمات سند ایندیزاین InDesign CC

فیلم آموزش تغییر تنظیمات سند ایندیزاین InDesign CC

خیلی وقت ها پیش میاید که وقتی document خودتان را ساختید، نظرتان در مورد تنظیماتی که برای آن انتخاب کرده اید، عوض میشود. مثلا در ابتدا facing pages را انتخاب کرده اید و الان میخواهید فقط یک صفحه (single pages) داشته باشید.یا حتی مثلا بخواهید اندازه صفحه کاری (page size) یا مثلا بخواهید حاشیه های (margin settings) آن را تغییر بدهید.

قبل از انجام هر تغییر از این دست، به یاد داشته باشید که اگر آبشن های پنجره Document Setup را تغییر دهید، تغییر شما ، روی تمام صفحات سند اعمال خواهد شد.شما میتوانید تنظیمات column و margin برای صفحات و spreads های خودتان را تغییر بدهید.وقتی که آنها را روی master page تغییر بدهید، با انجام اینکار، تمام صفحاتی را که آن تنظیمات به آنها اعمال شده بود هم تغییر خواهید داد.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی ایندیزاین : تغییر تنظیمات سند InDesign CC 2018 margin column guides

دانلود نسخه کامل این فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی (از صفر تا صد)

دوره جامع نرم افزار indesign cc

indesign Customize the pasteboard and guides and Change document setup, margins, and columns در فیلم قبلی ما دانلود فیلم آموزشی ایندیزاین به زبان فارسی, آموزش indesign cc, آموزش تصویری ایندیزاین, آموزش ایندیزاین به زبان فارسی pdf, آموزش صفحه بندی در ایندیزاین دیدیم که جعبه گفتگو جدید سند اجازه می دهد حاشیه ها و راهنماهای ستون خود را تنظیم کنید. اما اگر ذهن شما بعدا تغییر می کند و فایل در حال حاضر ایجاد شده است؟ یا اگر می خواهید حاشیه های مختلف را در قسمت های مختلف سند خود داشته باشید؟ هیچ مشکلی وجود ندارد که در آن ویژگی آموزش فارسی رایگان حاشیه و ستون وارد شود. این در منوی طرح درست است. اما قبل از این که این ویژگی را margin column guides انتخاب کنید، باید به InDesign بگویید که صفحاتی که میخواهید تاثیر بگذارید. در حال حاضر می توانم در پانل صفحات در اینجا ببینم که ما صفحات 50 را دنبال می کنیم، اما این صفحاتی نیست که برجسته شده اند.و به همین دلیل است که این صفحات برجسته هستند کسانی که تغییر خواهند کرد اگر از ویژگی های حاشیه و ستون استفاده کنم. بنابراین InDesign CC شما باید کمی مراقب باشید در اینجا. من قصد دارم اعداد زیر 50 را انتخاب کنم تا اطمینان حاصل شود که آنها در پانل صفحات انتخاب شده اند. در حال حاضر زمانی که شما با راهنمایی ها کار می کنید، می خواهید مطمئن شوید که در حالت پیش نمایش نیستید.من می خواهم حاشیه ها را در صفحات InDesign CC اصلی من تنظیم کنم و آنها را به بقیه سند بسپارم. مشکل من این است که با انجام سابق ... زمانی که من سعی می کنم حاشیه ها را margin column guides روی صفحات اصلی بکشم (InDesign CS5 به هر حال) راهنمای راهنماهای حاشیه را تغییر نمی دهد، اما یک مرز خط نقطه نقطه را ایجاد می کند. من این خط خط نقطه خط اعمال شده را در حال حاضر به صفحاتی که می خواهم به آن اعمال شود، و متن ظاهر می شود در خطوط نقطه چین شده، اما فقط برای بررسی سلامت ... آموزش فاری این واقعا چطور من قرار است آن را انجام دهید؟ به نظر می رسد عجیب و غریب است که من نمی توانم یک گفتگو از نوعی به من اجازه داده شود تا چهره های دقیق را تایپ کنم و به نظر من عجیب است که راهنمای حاشیه من باقی می ماند و فقط این خطوط نقطه به نقطه را می گیرم.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا