مدل سه بعدی کاراکتر انسان

دانلود مجموعه تکسچر معماری ساخت و ساز Dosch Design – Construction XT

دانلود مجموعه تکسچر معماری ساخت و ساز Dosch Design - Construction XT

دانلود تکسچر معماری Dosch Design – Construction XT

یکی از بهترین محصولات شرکت آلمانی داش دیزاین ، پکیج متریال معمای Dosch Design – Construction XT است که شامل بیش از 100 بافت با رزولولیشن بالا است که می توانید برای تکسچرینگ مدل های سه بعدی تان در انواع مختلف رندر های داخلی – خارجی و … استفاده کنید و یا در بسیاری از نرم افزارهای گرافیکی کامپیوتری (شامل فتوشاپ، در رندرینگ معماری، انیمیشن سازی، طراحی بازی و هنر های گرافیکی کامپیوتر) از آنها تکسچر های جدیدی را بسازید.

پکیج Dosch Design – Construction دارای 100 بافت آجر، سنگ نما، بتن، چوب، سفال و …  ا رزولوشن بالا (تا 6000 × 5000 پیکسل) در فرمت JPEG با کیفیت بسیار بالا می باشد که برای شما طراحان معمار عزیز بسیار کاربردی است.

دانلود متریال سنگ برای 3d max Dosch Design - Construction XT

دانلود مجموعه تکسچر معماری Dosch Design - Construction XT

دانلود رایگان تکسچر 3d max Dosch Design - Construction XT

دانلود متریال سنگ برای 3d max Dosch Design - Construction XT

 دانلود متریال چوب برای 3d max Dosch Design - Construction XT

 دانلود رایگان متریال برای 3d max Dosch Design - Construction XT

دانلود پک تکسچر Dosch Design - Construction XT

 دانلود تکسچر معماری Dosch Design - Construction XT

 دانلود تکسچر چوب Dosch Design - Construction XT

دانلود مجموعه تکسچر معماری ساخت و ساز Dosch Design - Construction XT

دانلود مجموعه تکسچر معماری ساخت و ساز Dosch Design – Construction XT

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir :پسورد فایل فشرده
خرید پستی
مشاهده تمام متریال و تکسچرها

برای سفارش این محصول و یا سایر پک های متریال و تکسچر، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

Files named light-tent-black-reflections-04-variation.max and light-tent-black-reflections-04-variation.psd Next one isاز آنجایی که در مواد شیشه ای که ما "بازتاب در عقب" را فعال کردیم، این یک بازتاب دانلود رایگان تکسچر 3d max دوتایی در زیر حلقه ایجاد می کند. ضخیم تر لایه شیشه ای را ایجاد می کنید، بیشتر بازتاب های 2 از هم جدا خواهند شد.این فایل variations-03.max و variations-03.psd دانلود رایگان متریال برای 3d max است که دانلود رایگان تکسچر چوب امیدوارم از آن لذت ببرید! اولین تنوع ساده ترین است، به سادگی تغییر مقدار انعکاسی سطح زمین 1.0 تا 0.85 تغییر کرد. شما می توانید فایل حداکثر و فتوشاپ را در پوشه مربوطه خود پیدا کنید، نام فایل ها light-tent-black-reflections-03-soft.max و light-tent-black-reflections-03-soft.psd هنوز یک تفاوت دیگر، این بار بدون مات هواپیما مسدود کردن پس زمینه سفید است پکیج Dosch Design - Construction XT بافت چند لایه به راحتی می توانید لطفا برای فهرست محتوای مفصلی از نمای کلی PDF استفاده کنید در بسیاری از انیمیشن های 3D و برنامه های کاربردی CAD استفاده دانلود متریال چوب برای 3d max کنید. تمام بافت ها با رزولوشن بالا (تا 6000 × 5000 پیکسل) در فرمت JPEG (با بالاترین کیفیت تنظیمات) رندر می شوند و بنابراین می توانند دانلود متریال شیشه برای 3d max در تجسم معماری حرفه ای مورد استفاده قرار گیرند.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا