آموزش گرافیک 2 بعدی

چطور از ابزار پچ فتوشاپ استفاده کنیم Adobe Photoshop Patch Tool

ابزار پچ فتوشاپ Adobe Photoshop Patch Tool

ابزار پچ فتوشاپ Photoshop Patch Tool چیست ؟

ابزار پچ Patch Tool یکی از بهترین ابزارهای فتوشاپ است. میتوانید از آن برای حذف مناطق کوچک یا بزرگ از عکس خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید از آن برای تکرار بخشی از عکس خود استفاده کنید. تا زمانی که شما یک منطقه در تصویر خود را برای نمونه، استفاده از ابزار پچ باید بسیار آسان است. در بخش امروز ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از ابزار شگفت انگیز در فتوشاپ استفاده کنید!

چطور از ابزار پچ فتوشاپ استفاده کنیم ؟

فقط از Patch Tool برای انتخاب بخشی از عکس خود که میخواهید خلاص شوید خلاص شوید. پس از آن، انتخاب خود را به بخشی از عکس که میخواهید انتخاب اصلی خود را با آن بکشید، بکشید. ابزار پچ Patch Tool سپس بافت جدید و آن را با انتخاب قدیمی خود جایگزین می کند. بخش بسیار جذاب در مورد این ابزار این است که از لبه های خود را برای شما مراقبت می کند. یک پرچم کوچک تقریبا می شود به نظر می رسد بدون درز به شما به عنوان بخشی از عکس مورد نظر خود را جایگزین کنید. اطمینان حاصل کنید که انتخاب جدید شما یک ناحیه است که شبیه منطقه مورد نظر شماست.

شما همچنین می توانید از Patch Tool برای تکثیر مناطق عکس خود استفاده کنید همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده خواهید کرد. فقط گزینه های خود را از منبع به مقصد تغییر دهید. اکنون می توانید بخشی از عکس خود را که میخواهید تکراری کنید انتخاب کنید و آن را به منطقه دیگری از عکس خود بکشید.

شما می توانید از Patch Tool برای خلاص شدن از یک تن از حواس پرتی در تصویر خود استفاده کنید!

فقط از Patch Tool برای انتخاب بخشی از عکس خود که می خواهید خلاص شوید خلاص شوید. پس از آن، انتخاب خود را به بخشی از عکس که میخواهید انتخاب اصلی خود را با آن بکشید، بکشید. Patch Tool سپس بافت جدید را می گیرد و آن را با انتخاب قدیمی خود جایگزین می کند. بخش بسیار جذابی در مورد این ابزار این است که از لبه های خود برای شما مراقبت می کند. یک پرچم کوچک تقریبا باعث می شود به نظر می رسد بدون درز به شما به عنوان بخشی از عکس مورد نظر خود را جایگزین کنید. اطمینان حاصل کنید که انتخاب جدید شما یک ناحیه است که شبیه منطقه مورد نظر شماست.

  • ابزار healing brush tool در فتوشاپ
  • ابزار content aware در فتوشاپ
  • ابزار red eye در فتوشاپ
  • Page Navigation

شما همچنین می توانید از ابزار پچ  (Patch Tool) برای تکثیر مناطق عکس خود استفاده کنید همانطور که در ویدیوی بالا مشاهده خواهید کرد. فقط گزینه های خود را از منبع به مقصد تغییر دهید. اکنون می توانید بخشی از عکس خود را که میخواهید تکراری کنید انتخاب کنید و آن را به منطقه دیگری از عکس خود بکشید.

شما می توانید از ابزار پچ (Patch Tool) برای خلاص شدن از قسمت از تصویر خود استفاده کنید!

پچ فتوشاپ Photoshop Patch Tool

 

آموزش تصویری فتوشاپ Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش فتوشاپ Adobe Photoshop Patch Tool

 

 

آموزش فارسی فتوشاپ از پایه : سطح مقدماتی تا پیشرفته Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ به زبان فارسی

آموزش بی نظیر فتوشاپ در عکاسی مخصوص بازار کار Photoshop

آموزش جامع فتوشاپ برای عکاسان به زبان فارسی

آموزش روتوش صورت با فتوشاپ به زبان فارسی Photoshop CC

آموزش فارسی روتوش صورت فتوشاپ

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا