آموزش مدلسازی

دوره جامع تری دی مکس 3ds Max 2019 لیندا : (مقدماتی تا پیشرفته)

دوره جامع تری دی مکس 3ds Max 2019 لیندا : (مقدماتی تا پیشرفته)

صفر تا صد آموزش تری دی مکس 3ds Max 2019

به دوره آموزشی گام به گام و اصولی تری دی مکس 3ds Max 2019 خوش آمدید.

نرم افزار Autodesk 3ds Max یکی از قوی ترین برنامه ها برای طراحی معماری ، شبیه سازی های بصری و تجسم نمایی طراحی ها (design visualization) است که به طور گسترده ای در طراحی بازی، انیمیشن، جلوه های بصری و گرافیک حرکت استفاده می شود. در این دوره مبتدی، با مبانی رابط شروع می کنیم. چگونگی دستکاری اشیاء و حرکت در فضای 3 بعدی. ما تکنیک های متعددی مانند اسپیلین ها، چند ضلعی ها، سطوح تقسیم بندی و مجسمه سازی آزاد را استخدام می کنیم.

برای تنظیم صحنه، ما روش های اولیه دوربین و طرح را بررسی خواهیم کرد. ما شاهد خواهیم بود که جهان ما را با چراغ های نور سنجی و نور طبیعی روشن کنیم. بدون رندر 3d بدون مواد و بافت کامل است. بنابراین ما با استفاده از ویرایشگر محتوای تخته سنگ، رنگ ما را به جهان می آوریم. از آنجا ما به ساخت سلسله مراتب، انیمیشن ساده قاب کلیدی پیشرفت می کنیم و با ارائه یک رشته انیمیشن به دیسک به پایان می رسد. 3ds Max یک برنامه قدرتمند و همه جانبه برای ایجاد محتوای دیجیتال است.

در این دوره ، تمام تکنیک های دوربین و لی آوت (camera and layout) های 3ds max 2019 صحبت خواهیم کرد. در مورد نورهای واقع گرایانه مبتنی بر فیزیک photometric lights و روش های نورپردازی روز (natural daylight) را تمرین خواهیم کرد.برای پرزانته بهتر مدل های سه بعدی ، تکنیک های رندر سه بعدی (3d rendering) را به همراه متریال و تکسچر (materials . textures) را کار خواهیم کرد.

تمام روش های ساخت و ویرایش hierarchies ، ساخت و اصلاح کلید های انیمیشن (key frame animation) و نحوه ذخیره کرده رندر های توالی و پشت سر هم (endering an animation sequence) را تمرین خواهیم کرد.همچنین توصیه میکنیم دوره آموزش 3ds Max 2018 و فیلم آموزش 3ds Max 2017 فارسی دانلود کنید.

در پایین این صفحه میتوانید نسخه کامل آموزش 3ds Max 2019 را دانلود کنید.

آموزش تصویری تری دی مکس 2019 Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو صفر تا صد آموزش تری دی مکس 3ds Max 2019

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا