آموزش مدلسازی

آموزش تصویری زیبراش : طراحی کانسپت ZBrush Concepting

آموزش طراحی کانسپت زیبراش ZBrush Concepting

در این دوره آموزش تصویری ZBrush  ، میخواهیم طراحی یک شهر خیالی و متروک را کانسپت برنیم تا یک نمای کلی و شماتیک را از این ایده داشته باشیم.

این مجموعه آموزشی،را  با یک مقدمه کوتاه به Joseph Drust وAndrew Bosley آغاز خواهیم کرد و پس از آن یک نمای کلی از درس 6 قسمت را خواهید دید.بخش دوم این ویدیو از گزینه های پیش فرض ZModeler Brush برای ساخت سریع ساختمان ها استفاده می کنیم.

با استفاده از ساختمان هایی که در بخش 1 ایجاد شده اند، اجازه استفاده از 2.5D و قابلیت های آن برای ایجاد Alpha را می دهیم. اکنون آلفا از ساختمان های ما ایجاد شده است، اجازه دهید از آن برای ساخت Surface Noise استفاده کنیم. هنگامی که با BPR ارائه می شود، ما آن را به هندسه قابل ویرایش تبدیل می کنیم و از ساختمان های ما برای KeyShot.Let استفاده می کنیم از ZBrush به KeyShot Bridge، ما یک گذر رندر تعدادی از مواد مختلف KeyShot ایجاد می کنیم.

این گذرهای رندر پس از گذراندن این درس به اندرو منتقل خواهند شد.تکنیک اندرو را از دستکاری آثار یوزف و شروع فتوشاپ به صورت نگارش و نقاشی کشف کنید. با ویدیوی نهایی این مجموعه، ما نقاط تکمیل شده را بر روی قطعه مفهوم ما قرار می دهیم.

ویدئو آموزشی زیبراش Video Tutorials

پخش آنلاین ویدئو آموزش زیبراش

دوره جامع آموزش زیبراش مبتدی تا پیشرفته (به زبان فارسی)

 آموزش زیبراش حرفه ای به زبان فارسی

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا