آموزش مدلسازی

آموزش براش های VDM Brushes در نرم افزار زیبراش

ZBrush 4r8 Understanding VDM Brushes

آموزش براش های VDM Brushes در نرم افزار زیبراش
در این صفحه میتوانید دوره آموزش براش های VDM Brushes در نرم افزار زیبراش را به صورت آنلاین مشاهده کنید.

ZBrush 4R8 یک ویژگی جدید شگفت انگیز به نام VDM یا Vector Displacement Mapping دارد. در این فیلم 30 دقیقه ای می بینم VDM چیست و چرا این ویژگی جدید مهمی برای ما مجسمه سازهای دیجیتال است.

نکته اصلی درک نقش آلفا در سیستم برس تا این مرحله است. آلفا ، به زبان ساده ، یک کارایی است. کارآمدی که هزینه های خاص رفتارهای مجسمه سازی در دنیای واقعی را به همراه دارد.

از نظر محاسباتی ارزان تر از افزودن قطعات واقعی هندسه هستند. آلفا از سه بیت اطلاعات استفاده می کند که هندسه می تواند به اندازه 10 بیت اطلاعات باشد.

با افزودن VDM ، ZBrush به تجربه مجسمه سازی در دنیای واقعی نزدیک و نزدیک می شود. منظورم این است که بیش از آنچه در حال حاضر است. 🙂 به نظر من ، VDM همانقدر تغییر دهنده بازی است که قلم موی Clay در زمان من برگشت و این قدرت کمک به ما در ساختن مجسمه ، نقاشی و تصور است که تازه آغاز شده است.

ویدئو آموزشی Video Tutorials

https://zbrush-learning-09.wistia.com/medias/shz3m80vqd?embedType=iframe&seo=false&videoFoam=true&videoWidth=1280

پخش آنلاین ویدئو آموزش زیبراش

دوره جامع آموزش زیبراش مبتدی تا پیشرفته (به زبان فارسی)

 آموزش زیبراش حرفه ای به زبان فارسی

نمایش بیشتر
telegram

جعفر صیدی

سه بعدی سازی رو از سال 1384 با 3ds max - Maya شروع کردم. بیش از ده سال است که به صورت تخصصی پست پروداکشن و کامپوزیت رو با فتوشاپ و افترافکت کار میکنم. و به تازگی به بازی سازی هم علاقه مند شده ام. ولی همیشه یک معمارم ....

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا