آموزش بازی سازی

آموزش آنریل انجین Unreal Engine: Lunchtime Lessons

آموزش آنریل انجین Lynda – Unreal Engine: Lunchtime Lessons

آموزش آنریل انجین Lynda – Unreal Engine: Lunchtime Lessons

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری آنریل انجین Lynda – Unreal Engine: Lunchtime Lessons را از سایت لیندا دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه بازی سازی آنریل انجین بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی ، شما یاد گرفتید که چگونه مهارتهای Unreal Engine خود را در اوقات فراغت خود بسازید. هر هفته برای نکات و تکنیک های تخصصی در مورد همه چیز ، از نورپردازی تا تعاملی تنظیم کنید.

Unreal Engine یک روش عالی برای ایجاد بازی ها ، تجسم ها و VR برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی است. من جورج مائستری هستم. برای این مجموعه هفتگی که انواع نکات و تکنیک ها را برای هنرمندان و توسعه دهندگان Unreal بررسی می کند ، به من بپیوندید. هر هفته ، مناطقی مانند نور ، مواد ، تعامل و موارد دیگر را بررسی خواهیم کرد ، بنابراین کمی استراحت کنید و هر هفته با Unreal به من بپیوندید.

آیا می خواهید در مورد Unreal Engine بیشتر بدانید ، اما آیا برای یک دوره طولانی و عمیق وقت ندارید؟ در این مجموعه هفتگی ، مربی جورج مائستری از تکنیک های متخصص متناسب با هنرمندان و توسعه دهندگانی که می خواهند مهارت های Unreal Engine خود را در لحظات آزاد خود بسازند ، استفاده می کند. هر هفته جورج نکاتی را در مورد همه چیز ، از هندسه گرفته تا مواد گرفته تا نور گرفته تا تعاملی ، به اشتراک می گذارد. نحوه ایجاد جلوه آب معماری ، استفاده از نقاشی راس برای رنگ آمیزی تعاملی چند ماده ، وارد کردن زمین خاص به Unreal و موارد دیگر را کشف کنید. برای دریافت نکته جدید هر دوشنبه را تنظیم کنید.

  • زمان دوره: 51 دقیقه
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود دوره جامع آموزش آنریل انجین بازی سازی سه بعدی

Lynda – Unreal Engine: Lunchtime Lessons

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا