آموزش بازی سازی

آموزش تکنیک های آنریل انجین در معماری Unreal Engine: Archviz Design Techniques

آموزش تکنیک های آنریل انجین در معماری Unreal Engine: Archviz Design Techniques

آنریل انجین در معماری Unreal Engine: Archviz Design Techniques

در این آموزش فوق العاده از سایت لیندا Lynda – Unreal Engine: Arch Viz Design Techniques ، میتوانید تکنیک های کار کردن با نرم افزار آنریل انجین در معماری را به خوبی یاد بگیرید.

آیا می خواهید در موتور آنریل انجین Unreal Engine سریعتر و باهوش تر کار کنید؟ در این دوره ، تکنیک های عملی تجسم معماری را انتخاب کنید که می تواند در ساخت تجربه های قانع کننده با آنریل انجین Unreal Engine به شما کمک کند. مربی Simon Manning نکات مربوط به کار با متریال های معماری را به اشتراک می گذارد ، از جمله چگونگی بدست آوردن آینه های واقعی در صحنه خود و ایجاد انعکاس دادن به متریال های شیشه ای شما. او همچنین به بررسی چگونگی بازسازی نقشه های نوری بهبود یافته از داخل غیرواقعی ، و همچنین چگونگی کاهش تماس های تساوی و شمارش پلی ، اندازه گیری عملکرد پروژه و موارد دیگر می پردازد.

ایجاد تجربه های قانع کننده با موتور آنریل انجین Unreal Engine می تواند بسیار سودآور و بسیار ناامیدکننده باشد. با وجود بسیاری از پارامترها و تنظیمات ، دشوار است بدانید که در صورت نیاز به راه حل ، کجا باید جستجو کنید. اما وقتی همه اینها به هم نزدیک شدند ، یک تجربه تعاملی می تواند درها و از همه مهمتر ذهن را باز کند. من Simon Manning ، بنیانگذار و مدیر خلاق شرکت Bevel هستم.

دانلود آموزش تصویری تکنیک های استفاده از آنریل انجین در شبیه سازی معماری

Unreal Engine: Arch Viz Design Techniques

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

www.3dmaxfarsi.ir : پسورد فايل فشرده
https://www.3dmaxfarsi.ir/?p=110503 :لينک کوتاه
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا