آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش طراحی وبسایت UI/UX طراحی تجربه کاربری با نرم افزار Adobe XD

skillshare – UI/UX & Web Design using Adobe XD 2018 - User Experience Design

آموزش طراحی وبسایت skillshare – UI/UX & Web Design using Adobe XD 2018 - User Experience Design

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری طراحی وبسایت UI/UX طراحی تجربه کاربری با نرم افزار ادوبی ایکس دی skillshare – UI/UX & Web Design using Adobe XD 2018 – User Experience Design را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه طراحی صفحات گرافیکی حرفه ای وبسایت بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی حرفه ای skillshare – UI/UX & Web Design using Adobe XD 2018 – User Experience Design، یاد گرفته اید که چگونه ساخت و نمونه اولیه هم برای طراحی وب سایت و هم برای طراحی برنامه موبایل ، اتصال صفحات را انجام هید و همچنین روش های افزودن تعامل کامل آماده برای آزمایش کاربر.

بررسی اجمالی دوره :

سلام ، اسم من Dan است و من یک مربی از شرکت Adobe هستم. با هم می خواهیم نحوه استفاده از Adobe XD را بیاموزیم. ما از این ابزار طراحی UX و UI برای ایجاد یک رابط کاربری زیبا و تجربه کاربری ساده استفاده خواهیم کرد.

در طول دوره ما از یک پروژه مستقل فری لنسر استفاده خواهیم کرد که من روی آن کار می کنم. این پروژه ای است که هم به یک رابط وب سایت و هم به یک برنامه تلفن همراه نیاز دارد ، بنابراین به شما ایده خوبی درباره نحوه مدیریت پروژه های UX خود می دهد.

این دوره آموزش طراحی وبسایت UI/UX طراحی تجربه کاربری با نرم افزار، برای افرادی مناسب است که از نظر طراحی و تجربه کاربر تازه وارد هستند. ما از ابتدا شروع خواهیم کرد و مرحله به مرحله کار خواهیم کرد.

ابتدا به شما نشان می دهم که چگونه یک شخصیت کوتاه و UX خوب بسازید. سپس یاد خواهید گرفت که فریم های سیم ساده ایجاد کنید ، از آنجا یاد خواهیم گرفت که چگونه رنگ ها و تصاویر را به درستی در طرح های شما پیاده سازی کنیم. شما یاد خواهید گرفت که بایدها و نبایدهای انتخاب قلم برای برنامه های وب و تلفن همراه را بیاموزید. همچنین با کاوش در مجموعه های UI از پیش ساخته شده برای سرعت بخشیدن به گردش کار ، کمی تقلب خواهیم کرد.

ما هم یک طراحی وب سایت و هم یک طرح برنامه تلفن همراه ، صفحات متصل و همچنین تعامل کامل آماده برای آزمایش کاربر ایجاد و نمونه اولیه خواهیم داد. من تمام ترفندهای محرمانه داخل Adobe XD را که به شما کمک می کند کارهای تکراری را تسریع کنید ، با شما به اشتراک می گذارم و ما همه کارها را برای صادر کردن فایل های صحیح و ایجاد مشخصات طراحی شما انجام خواهیم داد.

در این کلاس پروژه ای برای تکمیل وجود دارد که به پیشرفت مهارت های شما کمک می کند و به شما برای نمونه کارهای خود کمک می کند.اکنون وقت آن است که خود را ارتقا دهید و Adobe XD را یاد بگیرید.

 

  • زمان دوره: 6 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود آموزش طراحی وبسایت UI/UX طراحی تجربه کاربری حرفه ای با نرم افزار Adobe XD

skillshare – UI/UX & Web Design using Adobe XD 2018 – User Experience Design

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا