آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش طراحی وبسایت با ایلوستریتور Adobe Illustrator CC

آموزش طراحی وبسایت با ایلوستریتور Udemy – UI & Web Design using Adobe Illustrator CC

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تصویری طراحی وبسایت با ایلوستریتور Udemy – UI & Web Design using Adobe Illustrator CC را دانلود کنید و مهارت های خودتان را در زمینه  گرافیک دو بعدی و طراحی حرفه ای وبسایت و اپ بالا ببرید.

در پایان این دوره آموزشی طراحی وبسایت با ایلوستریتور Udemy – UI & Web Design using Adobe Illustrator CC، شما یاد گرفتید که چگونه با استفاده از Adobe Illustrator CC طراحی حرفه ای وب و app ایجاد کنید. به عنوان یک طراح UI طراحی وب و طراحی اپ ها را انجام دهید، از Illustrator در سطح حرفه ای استفاده کنید.، نحوه ساخت وایر فریم را بدانید.، نحوه ساخت نقشه سایت را بدانید.، بدانید که چگونه برای یک وب سایت پاسخگو طراحی کنید.

مهارت های طراحی UI یکی از فرصت های شغلی بیشتر عمر ما است. در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه یک وب سایت حرفه ای در Adobe Illustrator CC طراحی کنید. ما درست از مبانی Illustrator شروع خواهیم کرد و در ساخت طراحی های UI حرفه ای تلاش خواهیم کرد. این دوره نحوه کدگذاری یک وب سایت را شامل نمی شود بلکه بر فرآیندهای طراحی است که طراحان حرفه ای UI هنگام کار از آن استفاده می کنند

این یک کلاس مبتنی بر پروژه است برای دانشجویانی که در دنیای اپ ها و طراحی وب تازه وارد هستند. من این را برای افرادی ایجاد کردم که از تغییر شغل خود به دنیای طراحی رابط کاربر عصبی هستند.

این دوره برای چه کسانی است:

این دوره طراحی وبسایت با ایلوستریتور ویژه مبتدیان است. هدف افراد تازه وارد دنیای طراحی وب و رابط کاربری است. در حالی که هیچ تجربه قبلی Illustrator لازم نیست.

 

  • زمان دوره: 4 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

آموزش طراحی وب سایت حرفه ای با ایلوستریتور

Udemy – UI & Web Design using Adobe Illustrator CC

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا