آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش تسلط بر نرم افزار ادوب لایت روم Adobe Lightroom 5

udemy – Mastering Adobe Lightroom 5 - A Definitive Tutorial

آموزش تسلط بر نرم افزار ادوب لایت روم Adobe Lightroom 5

در این صفحه میتوانید دوره آموزش تسلط بر نرم افزار ادوب لایت روم  Mastering Adobe Lightroom 5 – A Definitive Tutorial از سایت یودمی را دانلود کنید و روی تصاویر تان مدیریت و تنظیمات حرفه ای را روی آنها اعمال کنید.

در پایان این دوره آموزشی udemy – Mastering Adobe Lightroom 5 – A Definitive Tutorial ، شما با تمرینات انجام شده در این دوره Adobe Lightroom 5 عکاسی دیجیتال خود را به سطح بالاتری می رسانید و از تکنیک های بحث شده در آن میتوانید استفاده کنید که زودتر وارد بازار کار شوید. ویدئو های بیشتر آموزش لایت روم را از اینجا دانلود کنید.

این دوره آموزشی Adobe Photoshop Lightroom 5 از Infinite Skills شما را از طریق ویژگی های این نرم افزار جامع عکاسی که برای عکاسان آماتور و حرفه ای طراحی شده است راهنمایی می کند. این دوره آموزشی برای مبتدیان در نظر گرفته شده است ، به این معنی که برای استفاده از این آموزش هیچ دانش و تجربه قبلی با Adobe Lightroom لازم نیست.

Adobe Photoshop Lightroom 5 برای عکاسان طراحی شده است ، که به آنها امکان سازماندهی ، پردازش ، وارد کردن و مدیریت کتابخانه های عکاسی خود را می دهد. شما دوره آموزشی را با گشت و گذار در رابط لایت روم 5 آغاز خواهید کرد و می آموزید که چگونه می توانید منطقه کار لایت روم را متناسب با نیازهای خود اصلاح کنید. از آنجا ، شما Andy را دنبال خواهید کرد زیرا وی ویژگی هایی مانند ایجاد و صادرات کاتالوگ ، اتصال به اینترنت ، سفارشی سازی شبکه ها و راهنماها را به شما می آموزد. شما یاد خواهید گرفت که در ماژول های مختلف از جمله کتابخانه ، نقشه و کتاب کار کنید. شما با یادگیری نحوه صادر کردن کار خود در قالب های مختلف برای چاپ و وب ، آموزش را به پایان می رسانید.

با پایان این دوره آموزشی ویدئویی در Adobe Photoshop Lightroom 5 ، شما دانش و مهارت های عملی لازم را برای به کارگیری موفقیت آمیز ابزارها و مفاهیم در پروژه های خود کسب خواهید کرد. پرونده های کاری در این دوره آموزشی مبتنی بر رایانه برای Adobe Photoshop Lightroom 5 گنجانده شده است ، به شما این امکان را می دهد که در طول دوره ها با نویسنده همراه باشید.

  • زمان دوره: 10 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی تا پیش رفته
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود فیلم آموزش تسلط بر نرم افزار ادوب لایت روم Adobe Lightroom 5

udemy – Mastering Adobe Lightroom 5 – A Definitive Tutorial

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا