وبلاگ

آموزش روتوش زیبایی فتوشاپ سطح بالا برای مبتدیان

Udemy – high end beauty retouch for beginners

آموزش حرفه ای فتوشاپ روتوش چهره صورت زیبایی فتوشاپ photoshop Beauty Retouch

آموزش حرفه ای روتوش صورت udemy high end beauty retouch for beginners

این دوره آموزشی روتوش صورت فتوشاپ ، برای کسانی مناسب  است که میخواهند تصاویر صورت انسان را روتوش و کیفیت آن را ارتقا ببخشند و همچنین برای کسانی که میخواهند آموزش ادیت عکس پرتره و عکاس حرفه ای ، شوند آماده شده است.

چه چیزی را یاد می گیرم؟ تصاویر خود را به سطح کاملا جدید برسانید اولین گام های خود را در عکاسی تجاری انجام دهید رسیدن به سطح خوب مهارت های رتوچو زیبایی تغییر رنگ و روشنایی تصویر خود را 8 روش مختلف اصلاح پوست را یاد بگیرید تغییر شکل بدن و ویژگی های صورت بهبود مدل مو، چشم و لب ها تصویر خود را روشن تر و تیز کنید الزامات من این دوره را در Adobe Photoshop CC ایجاد کردم اما نسخه های قبلی CS5، CS4، CS3 نیز عالی کار خواهند کرد شرح به دانشجویان 4900 ++ ملحق شوید و دنیای شگفت انگیز از رتوچو زیبایی را یاد بگیرید! آخرین: سخنرانی پاداش جدید اضافه شده است! یاد بگیرید تکنیک Dodge و Burn! این دوره طراحی شده است تا شما را به تمام نکات و ابزار لازم برای شروع به پرتره های پرتره زیبا بکشاند. شما ممکن است کاملا در فتوشاپ شروع به کار کنید – ما در مورد همه ابزارها و دستورات که باید بدون هیچ گونه اطلاعات بیش از حد آگاهی داشته باشیم صحبت خواهیم کرد. اگر شما در حال حاضر با فتوشاپ آشنا هستید، اما مطمئن نیستید که چگونه از آن برای استفاده از پرتره استفاده کنید، این درس به تمام سرنخ هایی که نیاز دارید را به شما می دهد. شما می توانید گام به گام تمام دوره را تماشا کنید، یا شما می توانید سخنرانی ها را در هر نظم تماشا کنید. من این دوره را ساختم تا بتوانم سخنرانی ها را مستقل از یکدیگر تماشا کنم، با شروع از کسانی که بیشترین نیاز را دارند. اگر به چیزی چیزی را فراموش کرده اید و می خواهید آن را در حافظه خود بازنویسی کنید، ممکن است به سرعت به سخنرانی برگردید. پس از این دوره، شما قادر خواهید بود عکس های خود را در فتوشاپ باز کنید و عکس خود را به مشتریان خود منتقل کنید. فراموش نکنید که تمرین های زیادی انجام دهید و مهارت های خود را مدنظر داشته باشید. هنوز برای یادگیری هنوز هم وجود دارد. این دوره بیشتر موضوعات پیشرفته را پوشش نمی دهد. اما بهتر است اطلاعات را به تدریج دریافت کنید. هنگامی که بهترین نتیجه را با تکنیک هایی که به شما دادم به دست آورید، آماده هستم که به حرکت ادامه دهم، و ما این سفر فوق العاده روتوش زیبایی را با پیشرفته تر ادامه خواهیم داد. مخاطب هدف کیست؟ عکاسان مبتدی ریتاچی های مبتدی اگر در فتوشاپ تجربه بسیار کمی دارید اگر شما در حال حاضر با Adobe Photoshop آشنا هستید، اما هیچ تجربه ای در رتوچو زیبایی ندارید

همراه این آموزش ، فایل های پروژه فتوشاپ PSD-file به صورت لایه بندی شده و فایل های خام RAW-file و همچنین مجموعه بزرگی از اکشن های Photoshop را میتوانید دانلود کنید و با مربی این آموزش ، همراه شوید.

توضیحات بیشتر و دانلود آموزش

Udemy – high end beauty retouch for beginners

Udemy – high end beauty retouch for beginners

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا