آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش مقدماتی لایت روم کلاسیک سی سی Adobe Lightroom Classic CC – Beginner Level

Udemy - Adobe Lightroom Classic CC - Beginner Level

آموزش مقدماتی لایت روم کلاسیک سی سی Adobe Lightroom Classic CC - Beginner Level

در این صفحه میتوانید دوره آموزش مقدماتی لایت روم کلاسیک سی سی Udemy – Adobe Lightroom Classic CC – Beginner Level را از سایت یودمی دانلود کنید و روی تصاویر تان مدیریت و تنظیمات حرفه ای را روی آنها اعمال کنید.

در پایان این دوره آموزشی لایت روم کلاسیک Udemy – Adobe Lightroom Classic CC – Beginner Level، شما تمام اصول را از وارد کردن و سازماندهی تا توسعه و صادرات تصاویر در Adobe Lightroom Classic CC فرا گرفتید. ویدئو های بیشتر آموزش لایت روم را از اینجا دانلود کنید.

لایت روم کلاسیک Adobe Lightroom Classic CC تا حد زیادی بهترین نرم افزار مشاهده ، مرتب سازی و ویرایش تصویر در دسترس عکاسان است و هیچ کسی بهتر از عکاس حرفه ای فصلی ، Villiers Steyn نیست که به شما نحوه کار آن را بیاموزد. این به عنوان یک فروشگاه واحد برای عکاسان آماتور و حرفه ای عمل می کند و بر نیاز به جستجوی بین برنامه های مشاهده قدیمی مانند Adobe Bridge و Photoshop غلبه می کند.

حتی اگر این یک برنامه بسیار کاربرپسند است ، لایت روم کلاسیک Lightroom Classic CC می تواند کاربران را برای اولین بار که دقیقاً نمی فهمند چگونه این نرم افزار با کامپیوتر و درایوهای سخت خود ، جایی که عکس های آنها ذخیره می شود ، درک کنند. و این چنین دوره ای متولد شد: برای کمک به مبتدیانی که تازه وارد Lightroom Classic CC شده اند ، از همان ابتدا کاملاً آن را درک می کنند ، و زندگی آنها را در دراز مدت یک میلیون برابر راحت تر می کنند …

سرفصل آموزش لایت روم مقدماتی:

  • گردش کار در هر دو بخش کتابخانه و توسعه.
  • با پردازش صحیح تصاویر خوب را به تصاویر عالی تبدیل کنید.
  • تصاویر موجود را وارد کرده و تصاویر جدید را در Lightroom کپی کنید.
  • پرونده های RAW را برای چاپ کامل صادر کنید یا به زیبایی در شبکه های اجتماعی نشان دهید.
  • پوشه های Lightroom خود را مرتب کنید تا همیشه بدانید که تمام عکس های شما دقیقاً کجاست.

Adobe Lightroom Classic CC چیست و چه تفاوتی با لایت روم CC معمولی دارد؟

بسیار مهم است که شما توسط این دو گیج نشوید! Lightroom Classic CC ، که در این دوره به آن پرداخته شده است ، برنامه ای است که توسط عکاسان برای مشاهده ، مرتب سازی ، پردازش و خروجی گرفتن تصاویر آنها برای استفاده در جاهای دیگر استفاده می شود. Normal Lightroom CC یک برنامه اشتراکی مبتنی بر ابر است که سپس آن فایل های اکسپورت شده (یا هر عکس دیگری را برای این موضوع) بین دستگاه های شما – رایانه ، رایانه لوحی و تلفن هوشمند به اشتراک می گذارد.

  • زمان دوره: 3 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود فیلم آموزش مقدماتی لایت روم کلاسیک سی سی

Udemy – Adobe Lightroom Classic CC – Beginner Level

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا