آموزش کامل نورپردازی داخلی در تری دی مکس

آموزش کامل twinmotion 2018 : نورپردازی و رندرینگ داخلی با کیفیت بالا

آموزش تصویری نرم افزار توین موشن : رندر داخلی  twinmotion 2018

آموزش تصویری نرم افزار توین موشن : رندر داخلی  twinmotion 2018

اگر مدل های سه بعدی ای دارید و میخواهید آن را خیلی سریع رندر بگیرید و پرزانته کنید ، نرم افزار Twinmotion ، دقیقا برای شماست. در این سری از آموزش های تصویری رایگان توین موشن، یک آموزش کامل دیگر را به صورت پروژه محور آماده دانلود کرده ایم.

خیلی از معمار ها، فایل های سه بعدی اتوکدی و یا فایل اسکچاپ دارند و به دنبال راهی سریع برای ساخت متریال ، نوردازی سریع و رندر زیبا هستند. و میتوان Twinmotion را یک راه حل برای آنها دانست.

یکی از بهترین نرم افزار های سه بعد ساز که به صورت همزمان (real-time 3D immersion software) میتواند پروژه های طراحان و مهندسین را خیلی سریع پرزانته کند. با یک آرشیو خیلی بزرگ از انواع آبجکت ؛ انواع افکت آماده ده برای آسمان و محیط و ….

در این آموزش ، میخواهیم یک رندرینگ سه بعدی دیگر را در twinmotion 2018 انجام دهیم.در ابتدا فایل های سه بعدی را از اسکچاپ وارد توین موشن کرده، متریال ها و تنظیمات نورپرازی را انجام داده و فضای داخلی رو به دریا را پرزانته میکنیم.

این دوره آموزشی ، برای آن دسته از کاربران مناسب است که اطلاعات چندانی در مورد سایر نرم افزار های پیچیده مانند تری دی مکس و مایا ، ندارند و میخواهند خیلی سریع وارد عرصه کار شوند.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش تصویری نرم افزار توین موشن

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا