پلاگین سینما فوردی

پلاگین ساخت درخت SpeedTree Modeler 9.3.0 Cinema Edition

SpeedTree Modeler 9.3.0 Cinema Edition Win x64

پلاگین ساخت درخت SpeedTree Modeler 9.3.0 Cinema Edition
دانلود پلاگین اپسد تری برای ایجاد سریع پوشش گیاهی

SpeedTree Modeler 9.3.0 Cinema Edition Win x64 با ده‌ها ویژگی جدید راه‌اندازی می‌شود که درختان و گیاهان به‌طور چشمگیری واقعی‌تر را ارائه می‌کند، با کاهش عمده در زمان و تلاش مدل‌سازی. SpeedTree Cinema 8 با یک کتابخانه جدید و دائماً در حال گسترش از مدل‌های پوشش گیاهی (شامل مدل‌های جدید مزرعه و جنگل)، پیشرفته‌ترین نسخه‌ای است که تا به حال منتشر کرده‌ایم و در حال حاضر توسط استودیوهای برتر VFX در سراسر جهان پذیرفته شده است.

معرفی SPEEDTREE 9: با مدل‌سازی رویه‌ای قدرتمند، جریان‌های کاری فتوگرامتری پیشرفته و مجموعه جدیدی از ابزارهای هنری بصری به محیط‌ها جان بخشید. SpeedTree 9 در دسترس ترین ابزار ما تاکنون است، با ادغام برای هر موتور و گزینه های مجوز مقرون به صرفه. از امروز شروع به ایجاد کنید!

جدید در SPEEDTREE 9: تبدیل فتوگرامتری: با استفاده از Mesh Converter، یک ژنراتور جدید SpeedTree، اسکن های فتوگرامتری را به مدل های رویه ای تبدیل کنید. جزئیات منحصر به فرد و واقعی یک دارایی اسکن شده را به هندسه کارآمد SpeedTree تبدیل کنید، سپس از ابزارهای رویه ای برای ویرایش و تغییرات بی پایان استفاده کنید.

ایجاد با دست آزاد: یک درخت قهرمان حماسی بسازید یا مجموعه ای از دارایی ها را با حالت دست آزاد تنظیم کنید، که برای کنترل هنرمندان طراحی شده است. مدل‌ها را با دست ترسیم کنید، شاخه‌ها را خم کنید، جزئیات کلید را مجسمه‌سازی کنید و با یک مجموعه ابزار بصری و بصری تا یک راس ویرایش کنید. از حالت Freehand در هماهنگی با مولدهای رویه ای برای انجام ویرایش های سفارشی و کشف گردش کار ایده آل خود استفاده کنید.

Models for Every Biome: با مدل های پویا ساخته شده برای هر بیوم شروع کنید. کتابخانه ای از گیاهان با پتانسیل بی نهایت، بافت PBR، تغییرات فصلی داخلی و تنظیمات باد قابل تنظیم را مرور کنید.

عملکرد قدرتمند: بازی‌های امروزی AAA و بزرگترین بلاک‌باسترها به SpeedTree متکی هستند. با استفاده از SpeedTree Games SDK و Cinema Engine، باد پیچیده، LOD و رندرینگ را در مقیاس وسیع مدیریت کنید. همراه با مجوزهای Enterprise، فناوری SpeedTree SDK و Engine برای عملکرد نسل بعدی ساخته شده است.

 

دانلود پلاگین اسپید تری برای ویندوز 64 بیتی

SpeedTree Modeler 9.3.0 Cinema Edition Win x64

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram
دکمه بازگشت به بالا