آموزش مدلسازی
موضوعات داغ

آموزش فارسی سالیدورک: شماره گذاری قطعات نقشه سالیدورک ابزار بالون

شماره گذاری قطعات سالیدورک solidworks balloons

شماره گذاری قطعات سالیدورک solidworks balloons

ابزار بالون سالیدورک solidworks balloons : در درس های قبلی آموزش سالیدورک 2017 نقشه های جدید را برای مونتاژ ساختیم و جدول قطعات و جداول طراحی را هم اضافه کردیم و چک کردیم که شماره قطعات همگی درست هستند. در این درس میخوام روش های شماره گذاری نقشه سالیدورک را به صورت کامل و عملی را به شما آموزش بدهم.

شما میتوانید در اسناد نقشه ها drawing document و یا در یک note ، از ابزار شماره گذاری خودکار سالیدورک (بالون balloons) استفاده کنید.ابزار بالون ، میتواند parts ها را در یک نقشه اسمبلی، درچسب گذاری کند و یا آنها را به شماره آیتم در bill of materials (BOM) مرتبط کند. در ادامه با سایر آموزش مقدماتی سالیدورک ، با ما همراه باشید

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش شماره گذاری قطعات سالیدورک solidworks balloons

نسخه کامل برای دانلود فیلم آموزشی نرم افزار solidworks به زبان فارسی

دانلود فیلم آموزش solidworks 2017  

solidworks video tutorials by: jafar sydi. Balloons Overview Inserting Balloons Editing Balloon Text Adding Multiple Leaders to a Balloon Balloon Styles and Sizes Creating Flag Note Balloons Balloon PropertyManager Stacked Balloons Example: Auto Balloons Ordering Balloons Magnetic Lines استفاده از solidworks balloons برای برچسب گذاری قطعات با شماره مورد خود را از لایحه مواد و یادداشت های مرجع در نقاشی. بالن های آسیب دیده ترکیب چندین بالن آموزش solidworks pdf در یک رهبر واحد. هر بار که یک جزء را انتخاب می کنید، بالن ها انباشته می شوند. شما می توانید بالن های عمودی یا افقی را بچرخانید. شما می توانید بالن های انباشته در نقاشی آموزش تصویری سالیدورک مجموعه ها و اسناد مونتاژ را وارد کنید. شما می توانید هر بالون (از جمله بالن های آویزان را درون یک پشته) مجدد قرار دهید تا آن را با هر جزء در یک نقاشی همان نقاشی مرتبط کنید. شما می توانید بالن های خودکار را به طور خودکار بالن ها را در یک خطوط مغناطیسی یک راه مناسب برای تنظیم بالن دانلود فیلم آموزش سالید ورک 2014 در امتداد یک خط در هر زاویه است.
telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا