کاراکتر انسان
موضوعات داغ

آموزش فارسی اسکچاپ: آرشیو عظیم آبجکت تری دی SketchUp 3D warehouse

آموزش فارسی اسکچاپ : آرشیو آبجکت تری دی SketchUp 3D Warehouse دانلود فیلم

آموزش تری دی ور هوس اسکچاپ SketchUp 3D Warehouse

در درس های قبلی به شما یاد دادم که چطور انواع آبجکت را وارد اسکچاپ کنید. یک راه دیگر فوق العاده برای وارد کردن آبجکت ها و فایل های خارجی (assets SketchUp) به اسکچاپ وجود دارد و آن راه ، ارشیو عظیم Google’s 3D Warehouse است. در این آموزش تصویری رایگان اسکچاپ، روش های کار کردن با گوگل تری دی ورهاوس را به شما آموزش خواهم داد.

یکی از چیزهای جالبی که در اسکچاپ وجود دارد، انجمن و community هایی است که کاربران اسکچاپ به هم در ارتباط هستند و حتی میتوانند پروژه ها و آبجکت های خود را روی internet برای همدیگر به اشتراک بگذارند. که اسم این آرشیو 3D Warehouse است ! برای استفاده از این آرشیو آنلاین، کافی است از منوی File ، گزینه 3D Warehouse را انتخاب کنید  … در ادامه ، با سایر ویدئو های آموزشی sketchup به زبان فارسی، با ما همراه باشید.

فیلم آموزشی Video Tutorial

پخش آنلاین آموزش فارسی اسکچاپ : آرشیو عظیم آبجکت تری دی SketchUp 3D Warehouse

نسخه کامل این آموزش فارسی : (از صفر تا صد اسکچاپ)

آموزش فارسی اسکچاپ

نسخه کامل آموزش فارسی پلاگین ویری اسکچاپ : (نورپردازی + رندر)

آموزش وی ری اسکچاپ به زبان فارسی

sketchup Farsi Video Tutorials Getting Started with 3D Warehouse 3D Warehouse is a Best resource for anyone انبار 3D یک منبع باور نکردنی برای هر کسی است که از SketchUp استفاده می کند. در اینجا فقط یک عکس فوری از راه هایی که ممکن است از 3D Warehouse استفاده کنید: دانلود مدل هایی که ظاهر و احساس مدل 3D خود را کامل می کنند. به عنوان مثال، اگر شما مدل سازی یک ساختمان را می توانید، مدل های سه بعدی لوازم Bosch، ماروین یا پلا، رنگ های رنگ شروین-ویلیامز و خیلی بیشتر دانلود کنید. تولید کنندگان خود برخی از این مدل ها را آپلود کرده اند و شما دیگر مدل های نام تجاری که کاربران 3D Warehouse ایجاد کرده اند را به اشتراک می گذارید. دانلود مدل های پروژه های چوبی. چوبگیران از جمله اعضای بسیاری از جامعه انبار 3D هستند. شما می توانید مدل هایی از پروژه های چوبی را که دیگران ایجاد کرده اید را برای بررسی نحوه تکمیل قطعه با هم جستجو کنید. در توضیحات، برخی از کاربران همچنین توضیح می دهند چگونه می توان برنامه های خاصی برای یک پروژه چوبی که آنها مدل کرده اند و آپلود شده اند را پیدا کند. آپلود مدل هایی که ایجاد کرده اید آیا شما یک سرگرمی یا یک حرفه ای هستید، می توانید مدل های خود را برای دیگران برای دانلود به اشتراک بگذارید. کاربران که مدل های شما را دانلود می کنند می توانند نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند یا سؤال بپرسند. با سایر کاربران انبار 3D ارتباط برقرار کنید. اگر دوست دارید یک مدل که دانلود کرده اید یا سوالی در مورد نحوه ایجاد آن داشته باشید، می توانید خواندن و اضافه کردن نظرات در مورد مدل یا گاهی اوقات با خالق مدل تماس بگیرید. اگر مدل های 3D را به صورت حرفه ای کرافت کنید، می توانید از Warehouse 3D برای نشان دادن کار و شبکه خود با دیگر کاربران SketchUp آنلاین استفاده کنید. پس کجایی؟ Subarticles در این قسمت به اصول اولیه اشاره می کنند. اکثر مبتدیان انبار 3D باید بدانند: دسترسی به Warehouse 3D توضیح می دهد که چگونه می توانید صفحه اصلی 3D Warehouse را باز کنید. پس از اینکه شما می دانید که چگونه به 3D Warehouse دسترسی پیدا کنید، معرفی یک رابط انبار 3D، شما را به ویژگی های اساسی در صفحه اصلی 3D Warehouse و همچنین صفحه جزئیات مدل هدایت می کند. برای آپلود مدلها به Warehouse 3D یا ارتباط با سایر کاربران، به یک حساب انبار 3D نیاز دارید. ایجاد حساب کاربری و ورود به سیستم به شما کمک می کند تا شروع به کار کنید. برای ایجاد حضور شخصی یا حرفه ای در Warehouse 3D، نمایه Warehouse 3D خود را کامل کنید. مدیریت نمای 3D انبار شما توضیح می دهد که چگونه اطلاعات خود را در مورد خود و کار و نحوه پیوند به وب سایت های شما و پروفایل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
telegram

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام.
    اون رو نادیده بگیرید. داخل اسکچاپ ، موقع رندرگیری هم مشکل ایجاد میکنه ؟

  2. سلام.من مشکل دانلود از 3d warehouse دارم.چرا که پنجره ای باز میشه که اخطار قوانین کپی رایت رو گوشزد می‌کنه.چکار باید بکنم ؟!ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا