آموزش مدلسازی

آموزش اسکچاپ لیندا SketchUp 2018 (نرم افزار طراحی و رندر سه بعدی رایگان)

دانلود فیلم آموزش اسکچاپ SketchUp 2018

دانلود فیلم آموزش اسکچاپ SketchUp 2018

برنامه SketchUp 2018 نرم افزاری آسان برای یادگیری و فوق العاده سرگرم کننده برای استفاده در دنیای 3D مدل سازی ، و انیمیشن سازی سریع است. در این دوره آموزشی ویدئویی، با به دست آوردن درک پایه ای از ابزارهای طراحی ارائه ، شده در نسخه 2018 این نرم افزار قدرتمند، با SketchUp ، پروسه طراحی معماری را سرعت خواهیم بخشید.

مربی این فیلم آموزشی ، آقای George Maestri از سایت لیندا است و کارهایی مانند: آشنایی با رابط کاربری اسکچاپ (navigating the interface)، ترفند های کار با آبجکت های اسکچاپ (manipulating objects)، ترسیم در فضای دو بعدی و مدلسازی در فضای سه بعدی، آشنایی با ابزارهای مدیریت صحنه (organizational tools)، روش های کار با متریال های داخل اسکچاپ (materials . textures) برای کامپیوترهای مک و ویندوز (Windows and Mac) و … را آموزش خواهد داد. همچنین میتوانید دوره آموزش SketchUp 2017 را هم دانلود و تماشا کنید.

نرم افزار SketchUp 2018، برنامه کامپیوتری مدل سازی 3D برای طیف گسترده ای از برنامه های طراحی مانند معماری، طراحی داخلی، معماری منظر، مهندسی عمران و مهندسی، طراحی فیلم و ویدئو بازی کامپوتری است. در این دوره؛ طراحی یک ساختمان را در اسکچاپ 2018 را به صورت گام به گام انجام خواهیم داد.

آموزش تصویری اسکچاپ 2018 Video Tutorials

پخش آنلاین :  ویدئو معرفی آموزش SketchUp 2018

 

خرید پستی
خرید آموزش اسکچاپ فارسی

برای سفارش این محصول و یا سایر آبجکت های سه بعدی، لطفا به فروشگاه مراجعه بفرمایید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا