آموزش گرافیک 2 بعدی

آموزش هنر مفهومی با فتوشاپ In-Depth Concept Art

دانلود آموزش Motion Design School – In-Depth Concept Art

آموزش طراحی هنر مفهومی با فتوشاپ In-Depth Concept Art

در این صفحه میتوانید دوره آموزش Motion Design School – In-Depth Concept Art را دانلود کنید و مهارت های خودتان را برای طراحی دیجیتالی با فتوشاپ بالا ببرید

در این کورس آنلاین، شما کل فرآیند خلق هنر مفهومی را خواهید آموخت: از یک ایده اساسی تا قطعه نهایی اثر هنری ، و احساس می کنید که بخشی از یک پروژه برای یک فیلم انیمیشن چگونه است.

این دوره در مورد چیست؟

شما یاد خواهید گرفت که چگونه با یک ایده اولیه یا یک مفهوم شروع به کار کنید تا با استفاده از ابزارها و تکنیک های ساده ، دنیایی برای خود ایجاد کنید. شما تمام مراحل را مانند هنرمندان مفهومی در استودیوهای واقعی طی خواهید کرد و خواهید فهمید که عضو شدن در یک پروژه برای یک فیلم انیمیشن چگونه است. من روند کار یک هنرمند مفهومی را نشان می دهم. ما با یک طرح خط شروع خواهیم کرد و به آرامی با استفاده از تکنیک هایی مانند Photobashing و ایده پردازی سه بعدی برای ایجاد یک قطعه نهایی ، کارهای هنری را انجام خواهیم داد. این دوره کاملاً مناسب افرادی است که نمی دانند چگونه نقاشی بکشند زیرا من از تکنیک های اساسی و مثال های ساده استفاده می کنم. شما حتی قادر خواهید بود حتی بدون داشتن دانش قبلی نتیجه ای عالی کسب کنید!

  • زمان دوره: 4:30 ساعت
  • سطح آموزش: مبتدی
  • نوع محتوا: ویدئو آموزشی

دانلود رایگان آموزش هنر مفهومی با فتوشاپ

Motion Design School – In-Depth Concept Art

فقط کاربران ویژه سایت میتوانند لینک های دانلود را مشاهده کنند

برای ثبت نام روی Register کلیک کنید. اگر قبلا ثبت نام کرده اید  .کنید.

telegram

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا